Drewniane pudełeczko z prośbą o błogosławieństwo. Personalizowany charakter prezentu dla rodziców.
search
  • Drewniane pudełeczko z prośbą o błogosławieństwo. Personalizowany charakter prezentu dla rodziców.

PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo Forever Together

39,98 zł
Brutto

Pomysłowa prośba o błogosławieństwo dla ukochanych rodziców. Taka forma z pewnością ich bardzo wzruszy, jak również podkreśli to ważność uroczystości. Personalizacja również nadaje osobistego charakteru, dlatego będzie to wyjątkowy upominek.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Błogosławieństwo z kolekcji Forever Together to praktyczny element dopełniający piękną tradycję. Może być też prezentem dla rodziców. Na pewno gdy zobaczą treść, będą głęboko wzruszeni. W naszej ofercie taką dekorację możecie nabyć w bardzo przystępnej cenie, dlatego naprawdę warto!

Opis:

  • Błogosławieństwo z kolekcji Forever Together to drewniane pudełko ze znajdującym się wewnątrz okolicznościowym nadrukiem. Jak wiadomo drewno jest symbolem trwałości i nierozerwalności Waszego związku. Może symbolizować również długoletni szczęśliwy związek Waszych rodziców, jeśli ciągle są razem. Owo pudełko to tak naprawdę dwie złączone ze sobą zawiasem ramy.
  • Jasne drewno z usłojeniem pięknie się prezentuje. Na uwagę zasługują także plakaty umieszczone w ramach. W pierwszej z nich jest zwrot do rodziców: „Mamo, Tato!” Dalej znajdują się szczególne podziękowania. Wyrażają, że jesteście wdzięczni, że dzięki nimi jesteście odpowiedzialnymi ludźmi, którzy nauczyli się kochać na ich wzór. Dziękujecie im za istnienie, cierpliwość i starania w Waszym dotychczasowym życiu. W drugiej ramie także jest zwrot do rodziców zaczynający się od słów: „Kochani Rodzice!” W kolejnym wierszu zapisana będzie prośba o błogosławieństwo na Waszą wspólną drogę życia. Na końcu znajdzie się podpis, czyli Wasze imiona i data ślubu. Całość okraszona jest piękną grafiką kwiatów.    

Zastosowanie:

  • Błogosławieństwo z kolekcji Forever Together to piękna pamiątka dla Was lub Waszych rodziców. Zanim uklękniecie prosząc o błogosławieństwo, możecie odczytać treść podziękowań. Pudełko z błogosławieństwem może być położone na znajdującym się obok stole pomiędzy kwiatami i świecami, a także małym krzyżem. Wewnątrz możecie umieścić jeszcze dwa różańce, które symbolicznie wręczą Wam rodzice.
  • Po tym jak rodzice udzielą Wam błogosławieństwa możecie wręczyć im to pudełko na pamiątkę. Na pewno przez długi czas będą je eksponować na komodzie czy nawet stole w salonie. W końcu to także element dekoracyjny, a przy okazji mogą pochwalić się swoim szczęściem z powodu Waszego ślubu. Oczywiście owo błogosławieństwo może znaleźć się także wśród Waszych pamiątek ze ślubu i wesela. Będzie także elementem ślubnego fotoreportażu.          
Wymiary:
  • 15cm x 16,5cm.

Zobacz także