Pudełko na obrączki wykonane z drewna. Wewnątrz posiada ozdobną etykietę.
search
  • Pudełko na obrączki wykonane z drewna. Wewnątrz posiada ozdobną etykietę.

PUDEŁKO na obrączki drewniane Forever Together

39,98 zł
Brutto

Pudełko na obrączki z kolekcji Forever Together to nieobowiązkowy, ale piękny element uzupełniający uroczystości ślubnej. Warto w niego zainwestować. Jeśli chcecie nadać włożeniu sobie na palce obrączek szczególną oprawę, to  taka dekoracja sprawdzi się doskonale. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
kolor pudełka: naturalne drewno
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełko na obrączki z kolekcji Forever Together to nieobowiązkowy, ale piękny element uzupełniający uroczystości ślubnej. Warto w niego zainwestować. Jeśli chcecie nadać włożeniu sobie na palce obrączek szczególną oprawę, to  taka dekoracja sprawdzi się doskonale. 

Opis:

  • Pudełko na obrączki z kolekcji Forever Together nada bardziej uroczysty charakter momentowi wymiany obrączek. Drewniane pudełko ma jasny odcień i jest wykonane z dbałością o każdy szczegół. Gładka struktura drewna i idealnie równa powierzchnia, a także wyposażenie w praktyczne metalowe zamknięcie, są tego potwierdzeniem. Ponieważ pudełko zamykane jest na zatrzask można bez obaw włożyć do niego obrączki, gdyż na pewno się nie zgubią.
  • To jeszcze nie wszystko bowiem ta praktyczna dekoracja jest wyściełana gładkim, czerwonym materiałem z otworami, gdzie można włożyć obrączki. W ten sposób wnętrze prezentuje się po królewsku. Dopełnieniem dekoracji jest samoprzylepna etykieta z personalizacją pod wiekiem. Widać na niej jasnoróżowe, ciemnoróżowe i złote kwiaty, a ponadto dekor rombu. Ten ostatni podkreślony jest ciemnoróżowymi krawędziami. W tej figurze zapisane będą słowa: „I ślubuję Ci miłość”, czyli fragment przysięgi małżeńskiej składanej w kościele. Poniżej znajdą się Wasze imiona zapisane z łącznikiem, a także data ślubu.          

Zastosowanie:

  • Pudełko na obrączki z kolekcji Forever Together może zostać położone na ekspozytorze albo małym stoliku w USC lub w kościele. Na pewno taki element powinien stać tuż przed Wami, aby było Wam łatwo sięgnąć po obrączki, gdy przyjdzie właściwy moment. Pudełko na obrączki może trzymać także świadek. W końcu zwykle i tak on je podaje po złożeniu wzajemnych przyrzeczeń miłości aż po grób, wierności i uczciwości małżeńskiej.
  • Pudełko może być zamknięte aż do tego momentu i uroczyście otwarte bądź otwarte przez cały ten czas. W każdym przypadku moment zawarcia małżeństwa z tym wyjątkowym rekwizytem może być zarejestrowany na fotografiach w ramach ślubnego reportażu. Pudełko na obrączki może potem służyć Wam na pamiątki z wesela. Na pewno samo w sobie będzie też wspaniałą pamiątką, którą będziecie się chwalić Waszym dzieciom, a później także wnukom.      
Wymiary:
  • 16 × 13 cm,
  • głębokość: 2,5 cm.

Zobacz także