Skrzynka z drewna, w czarnym kolorze. Prezent dla świadka z personalizacją.
search
  • Skrzynka z drewna, w czarnym kolorze. Prezent dla świadka z personalizacją.

SKRZYNKA drewniana czarna podziękowanie dla Najlepszego Świadka

84,98 zł
Brutto

Personalizowana skrzyni na alkohol, upominek dla świadka w ramach podziękowania. Oryginalny prezent z pewnością pozytywnie zaskoczy obdarowaną osobę. Personalizacja na skrzyni podkreśli ważność i charakter uroczystości zaślubin.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowana skrzyni na alkohol, upominek dla świadka w ramach podziękowania. Oryginalny prezent z pewnością pozytywnie zaskoczy obdarowaną osobę. Personalizacja na skrzyni podkreśli ważność i charakter uroczystości zaślubin.

Opis:
  • Elegancka drewniana skrzynia na podziękowanie dla świadka. Wykonana jest z naturalnego drewna, a jej zewnętrzna część jest w czarnym odcieniu. Na zewnętrznym wieku umieścimy personalizację wraz z efektowną grafiką. Górna część skrzyni zawiera napis: Najlepszy Świadek, a poniżej umieścimy imię i nazwisko obdarowanej osoby. Na skrzyni znajduje się również męski akcent przedstawiający męską muchę, która prezentuje się elegancko. Natomiast dolna część obejmuje napis Dziękujemy, który wzbogacimy o imiona Pary Młodej oraz datę uroczystości zaślubin. Wewnątrz skrzyni znajduje się miejsce na ulubiony alkohol świadka, w szczególności dobre winko!
Zastosowanie:
  • Prezent dla świadka w postaci personalizowanej skrzynki na alkohol, wykonanej z drewna. Podziękowanie to ważny aspekt, o który należy pamiętać podczas przygotowań do uroczystości zaślubin. W tym z pewnością pomoże sklep ŚlubneZakupy.pl - obejmujący efektowne podziękowanie i prezenty dla bliskich osób. Aby w elegancki i stylowy sposób wyrazić wdzięczność za otrzymane wsparcie, dobre rady, słowo, obecność idealnie sprawdzi się personalizowany upominek. 
  • Skrzynia jest w pięknym czarnym odcieniu, dlatego będzie to wyjątkowy prezent dla świadka. Na skrzyni znajduje się personalizacja, która obejmuje miłe słowa skierowane do świadka. Poczuje się on z pewnością doceniony i wyróżniony, gdy na prezencie zobaczy swoje imię. 
  • Wnętrz skrzyni posiada dużo miejsca na prezent dla świadka. Skrzynię można wykorzystać jako miejsce na alkohol, przykładowo wino. Natomiast skrzynia może mieć jeszcze inne zastosowanie. W jej wnętrz możecie umieścić dowolny upominek, jeżeli chcecie podarować go w elegancki sposób. Z pewnością skrzynia pozwoli stworzyć piękny zestaw prezentowy. 

Wymiary:

  • wymiary skrzynki: wysokość: 34,5 cm, szerokość: 11 cm, głębokość: 10 cm

Ważne:

  • alkohol nie znajduje się w zestawie, jest to część aranżacji

Zobacz także