ETUI na klucze praktyczny prezent ślubny dla Świadka
search
  • ETUI na klucze praktyczny prezent ślubny dla Świadka
  • ETUI na klucze praktyczny prezent ślubny dla Świadka
  • ETUI na klucze praktyczny prezent ślubny dla Świadka
  • ETUI na klucze praktyczny prezent ślubny dla Świadka

ETUI na klucze praktyczny Prezent ślubny dla Świadka

31,98 zł
Brutto
Etui skórzane na klucze. Pomysł na prezent dla świadka.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Etui skórzane na klucze. Pomysł na prezent dla świadka.

Organizacja ślubu i wesela wymaga od ciebie wielu przygotowań i maksymalnego skupienia. Warto w tym czasie pamiętać o swoich bliskich, którzy uczestniczą w poszczególnych etapach, jak i samej uroczystości. Jedną z osób, która jest najważniejsza – oczywiście zaraz po Pannie Młodej, to twój świadek. To on odpowiedzialny jest podczas tak ważnego dnia za organizację poszczególnych elementów, koordynację wesela, kontakt z podwykonawcami, czy w końcu opiekę nad przybyłymi gości. Podziękuj mu za to w wyjątkowy sposób. Z myślą o drużbie przygotowaliśmy dla niego prezent, który możesz wręczyć podczas oficjalnych podziękowań na sali weselnej lub po zakończonej uroczystości na prywatnym spotkaniu.

Etui na klucze dostępne na naszej stronie internetowej to praktyczne podziękowanie dla świadka. Przede wszystkim, jest to prezent użyteczny, który wykorzysta każdego dnia. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości skóry w kolorze jasnego brązu. Zapinany na dwa zatrzaski, w swoim wnętrzu może pomieścić aż osiem różnych kluczy. Całość podarunku dopełnia personalizowany napis zawierający imię twojego przyjaciela oraz podpis najlepszy świadek. Dopełnieniem prezentu jest czarne, eleganckie pudełko, ze specjalną miękką wyściółką, w której ułożone jest etui. Wykorzystaj naszą propozycję dla bliskiej ci osoby i podziękuj jej za włożony trud oraz zaangażowanie podczas waszego ślubu

Informacje:
  • Mieści 8 kluczy,
  • Pudełko papierowe w cenie,
  • Wymiary: 11,1 × 5 cm.

Personalizowane etui na klucze dla świadka

Zapewne każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, iż świadek to niezwykle ważna osoba, która odgrywa kluczową rolę zarówno podczas uroczystości ślubnej, jak i jeszcze na długo przed nią. Organizacja ślubu nierozerwalnie wiąże się z ogromną ilością obowiązków. Zadaniem świadka jest więc odciążenie Pary Młodej, biorąc na swoje barki część wyzwań, którym trzeba stawić czoła podczas przygotowań do ceremonii. Nie da się więc ukryć, że świadkowie to osoby, bez których ciężko wyobrazić sobie ślub. Co więcej, okazuje się, że bez nich nie mógłby się on w zasadzie odbyć! Warto więc docenić swoich świadków i podarować im miły prezent, który sprawi, że ich dzień stanie się lepszy. Wybór odpowiedniego prezentu nie jest jednak prostą sprawą. Co kupić komuś, kto podjął się tak ciężkiego zadania, jakim jest pomoc przy organizacji ślubu? Okazuje się, że znakomicie w tym celu sprawdzi się etui na klucze. Praktyczny prezent dla świadka to zawsze doskonały wybór.

Etui na klucze – podziękowanie dla świadka

Świadkiem zwykle zostaje ktoś szczególnie bliski Parze Młodej. Najczęściej rolę tę pełni osoba z rodziny lub najbliższy przyjaciel. Świadek to ktoś, na kogo zawsze można liczyć – kto w razie potrzeby wesprze dobrym słowem, czy pomoże w uporaniu się z problemem. Warto jednak pamiętać, że ktoś taki szczególnie zasługuje na wyróżnienie. Świadkowanie to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim spora ilość obowiązków, którym wybrana osoba musi stawić czoła. Dostępne w naszym sklepie personalizowane etui na klucze dla świadka znakomicie sprawdzi się w roli miłego podarunku. Co więcej, taki prezent to także świetna pamiątka, dzięki której świadek już zawsze będzie pamiętał ten niezwykły dzień. Każdy lubi prezenty, szczególnie jeśli są one praktyczne, a takie właśnie jest etui na klucze. Prezent dla świadka to nie tylko podziękowanie, ale także podkreślenie głębokiej więzi łączącej Parę Młodą z bliską im osobą.

Etui na klucze – prezent ślubny dla świadka

Oferowane przez nas etui na klucze zostało wykonane z wysokiej jakości skóry. Piękny, elegancki kolor, a także personalizowany napis stanowią znakomity podarunek. Produkt znajduje się w czarnym, szykownym opakowaniu z miękką wyściółką. Nasza propozycja na prezent z pewnością zachwyci każdego świadka – dzięki temu Para Młoda nie będzie musiała tracić cennego czasu na wymyślaniu idealnego prezentu.

Zobacz także