Piersiówka czarna dla świadka na upominek. Podziękowanie dla przyjaciela.
search
  • Piersiówka czarna dla świadka na upominek. Podziękowanie dla przyjaciela.

PIERSIÓWKA oryginalne podziękowanie dla Najlepszego Świadka

49,98 zł
Brutto
Piersiówka duża Najlepszy Świadek jest niezwykle eleganckim sposobem podziękowania świadkowi w dniu ślubu. Na pewno będzie zachwycony takim podarunkiem, a może podzieli się z Tobą kroplą alkoholu „na odwagę”!


Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piersiówka duża Najlepszy Świadek jest niezwykle eleganckim sposobem podziękowania świadkowi w dniu ślubu. Na pewno będzie zachwycony takim podarunkiem, a może podzieli się z Tobą kroplą alkoholu „na odwagę”!
Opis:
  • Piersiówka duża Najlepszy Świadek wykonana jest z trwałego tworzywa w czarnym kolorze i wyposażona w metalową zakrętkę. Owa zakrętka umieszczona jest na zaczepie. Dzięki temu jej zgubienie nie jest możliwe. Ponadto gwarantuje to trwałe i solidne zakręcenie piersiówki. Dzięki temu trunek nie będzie wywietrzały. Powierzchnia piersiówki jest czarna i matowa. Na niej znajdzie się grawer. Naniesiemy zarówno imię świadka, jak i napis: „Najlepszy świadek na świecie”. Słowo „świadek: będzie zapisane dekoracyjną czcionką, prezentującą się niczym pismo kaligraficzne. Pozostałe słowa będą drukowanymi literami w różnym rozmiarze. Największy rozmiar będzie miało oczywiście imię świadka. Ponadto jej kształt sprawia, że zmieści się do wewnętrznej kieszeni marynarki i nie będzie widoczne nieestetyczne wybrzuszenie. Zatem to naprawdę przemyślany design.
Zastosowanie:
  • Piersiówka duża Najlepszy Świadek może zostać wręczona jeszcze przed uroczystością ślubną. Oczywiście w tym przypadku to Pan Młody wręcza ją świadkowi. Świadek na pewno z gestem podzieli się z nim odrobiną alkoholu, by wesprzeć przyjaciela i nieco go odstresować. W końcu ślub to duża radość, ale i spory stres. Piersiówkę dużą Najlepszy Świadek możecie również wręczyć wspólnie podczas wesela. Uroczystemu wręczeniu podarunku dla świadka towarzyszyć będzie podziękowanie w obecności wszystkich zaproszonych gości. Piersiówkę możecie podarować w czasie poprawin albo po weselu przy okazji spotkania. To w końcu dobry pretekst, by spotkać się i powspominać. Piersiówka duża Najlepszy Świadek to ten rodzaj prezentu, który na pewno nie wyląduje na dnie szafy. Świadek będzie z niego chętnie korzystał przy okazji różnych imprez. Gdy wypije trunek, piersiówkę może ponownie uzupełnić. Oczywiście może również zostawić piersiówkę na pamiątkę i włożyć za szybę witryny czy barku. W ten sposób stanie się ona elegancką dekoracją.     

Wymiary:
  • 180 ml.

Grawerowana piersiówka prośba do świadka

Ciężko wyobrazić sobie ślub bez świadka, prawda? Jego obecność na tak ważnym wydarzeniu w życiu zakochanej pary jest obowiązkowa. Nie każdy jednak wie, w jaki sposób poprosić swojego krewnego lub przyjaciela o zostanie świadkiem na ślubie, dlatego ciekawym pomysłem jest piersiówka w szkatułce dla świadka. Obdarowany poczuje się doceniony i wyjątkowy, co z pewnością dodatkowo wzmocni relacje między przyszłym Panem Młodym a świadkiem.

Grawerowana piersiówka z imieniem – personalizowany prezent

Ślub wiąże się z ogromną ilością obowiązków, którym trzeba stawić czoła podczas przygotowań do tego przełomowego wydarzenia. Świadek jest osobą, która pełni niezwykle ważną rolę – jego pomoc w organizacji może okazać się nieoceniona. Wsparcie najbliższej osoby z pewnością uczyni okres pełen planowania znacznie mniej stresującym, przez co przyszła Para Młoda będzie mogła odetchnąć z ulgą, przekazując część swoich obowiązków zaufanej osobie.
Grawerowana piersiówka z imieniem to nietypowy sposób na zaznaczenie silnych więzi łączących przyszłego Pana Młodego z osobą, która będzie towarzyszyć mu podczas jednego z najważniejszych dni w życiu, służąc wsparciem przy ślubnym kobiercu. Prośba o świadkowanie zadana w taki sposób bez wątpienia zapadnie w pamięci, a otrzymana szkatułka ze zdrapką stanie dumnie w wyjątkowym miejscu pełniąc rolę znakomitej pamiątki. Panowie, którzy lubią praktyczne prezenty, także nie będą zawiedzeni – piersiówka doskonale sprawdzi się już podczas wesela, kiedy to świadek przyszłego Pana Młodego będzie mógł napełnić ją ulubionym trunkiem i delektować się nim podczas całonocnej zabawy na parkiecie.

Znakomity upominek – piersiówka w szkatułce

Nikt nie mówił, że prośba o świadkowanie musi być zadana w nudny sposób. Kandydat na świadka, który otrzyma upominek w postaci grawerowanej piersiówki w szkatułce, z pewnością będzie pod wrażeniem pomysłowości przyszłego Pana Młodego. Tego typu prezent charakteryzuje się wyjątkową oprawą – drewniana szkatułka, w której znajduje się piersiówka, już od samego początku zachwyca swoją tajemniczością. W środku znajduje się bowiem złote kółeczko w formie zdrapki, pod którą widnieje ważne pytanie: „Czy zostaniesz moim świadkiem?”, będące zwieńczeniem całej niespodzianki. To bez wątpienia jeden z bardziej spektakularnych sposobów na poproszenie bliskiej osoby o zostanie świadkiem na ślubie zakochanych.

Zobacz także