OTWIERACZ na podziękowanie dla Najlepszego Świadka
search
  • OTWIERACZ na podziękowanie dla Najlepszego Świadka

OTWIERACZ bambusowy na podziękowanie dla Najlepszego Świadka

24,98 zł
Brutto

Otwieracz bambusowy personalizowany Najlepszy świadek to podarunek, który ucieszy każdego mężczyznę. Wszak praktyczne podarunki to coś, co naprawdę się sprawdza, również z okazji zmiany stanu cywilnego. W ten sposób możecie podziękować za pomoc w organizacji ślubu i wesela, jak i w samym najważniejszym dla Was dniu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Otwieracz bambusowy personalizowany Najlepszy świadek to podarunek, który ucieszy każdego mężczyznę. Wszak praktyczne podarunki to coś, co naprawdę się sprawdza, również z okazji zmiany stanu cywilnego. W ten sposób możecie podziękować za pomoc w organizacji ślubu i wesela, jak i w samym najważniejszym dla Was dniu.

Opis:
  • Otwieracz bambusowy personalizowany Najlepszy świadek to prezent, który świadek będzie często chwytał w dłoń. Warto zwrócić uwagę na jego design. Otóż ma kształt wydłużony i zaokrąglony z dwóch stron. Z jednej strony ma okrągłe wycięcie. Dzięki temu można go zawiesić na wieszaczku w kuchni albo w innym miejscu i zawsze mieć pod ręką. Z drugiej strony otwór jest półkolisty, co umożliwia podważenie kapsli. Okrągłe wycięcie także może służyć jako otwieracz do plastikowych zakrętek. Otwieracz jest wykonany z drewna, dlatego na jego powierzchni widoczne są słoje. Rysunek drewna nie jest jedyną ozdobą otwieracza, bowiem znajdzie się na nim także grawer z personalizacją. Wystarczy, że podasz nam imię świadka, a my umieścimy je na otwieraczu. Nad imieniem znajdzie się napis: „Najlepszy świadek”. Z kolei samo imię będzie z dwóch stron otoczone gwiazdkami.
Zastosowanie:
  • Otwieracz drewniany personalizowany Najlepszy świadek może być świetnym dodatkiem do innego prezentu, a mianowicie skrzynki piwa dla świadka. W tym przypadku skrzynka także może być drewniana. Dzięki temu otwieracz będzie się z nią doskonale komponował. Oczywiście to tylko jedna z wielu możliwości. Otwieracz na pewno może przydać się świadkowi już w trakcie wesela, gdy przyjdzie mu otwierać napoje z kapslem czy piwo. Możecie wręczyć mu taki prezent już po przyjęciu weselnym np. na poprawinach. Będziecie mogli wspólnie wypić piwo i powspominać wydarzenia minionego dnia. Oczywiście możecie prezent wręczyć w obecności wszystkich gości na weselu. Jego wręczenie poprzedzicie płomienną mową pochwalną dla świadka. Otwieracz drewniany personalizowany Najlepszy świadek na pewno zajmie honorowe miejsce w kuchni. Ale świadek ze względu na kompaktowy rozmiar będzie mógł go zabierać wszędzie ze sobą. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. 
Wymiary
  • 17,8×4×1 cm    

Zobacz także