ETUI na klucze
search
  • ETUI na klucze
  • ETUI na klucze

ETUI skórzane na klucze różowe Podziękowanie dla Świadkowej

39,98 zł
Brutto
Twoja świadkowa to wyjątkowa osoba, która zawsze daje Ci poczucie, że możesz na nią liczyć. Dlatego tak bardzo chciałaś, aby to właśnie ona towarzyszyła Ci podczas przygotowań do ślubu. Wyraź to, co czujesz i podziękuj jej w tym szczególnym dniu za okazaną pomoc i wsparcie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Twoja świadkowa to wyjątkowa osoba, która zawsze daje Ci poczucie, że możesz na nią liczyć. Dlatego tak bardzo chciałaś, aby to właśnie ona towarzyszyła Ci podczas przygotowań do ślubu. Wyraź to, co czujesz i podziękuj jej w tym szczególnym dniu za okazaną pomoc i wsparcie. Oryginalnym i praktycznym prezentem dla świadkowej jest skórzane etui na klucze — kobiecy gadżet, który ułatwi utrzymanie porządku w torebce.

Damska torebka jest w stanie pomieścić wiele rozmaitych rzeczy, stąd szukanie kluczy w tym artystycznym nieładzie często bywa problematyczne. Skórzane etui na klucze to praktyczny i stylowy gadżet, który pomaga zachować porządek w torebce. Przechowując klucze w etui, mamy pewność, że są zawsze w tym samym miejscu, a ich poszukiwanie stanie się o wiele prostsze. Klucze przechowywane w etui są także odpowiednio zabezpieczone. 

Etui wykonane jest ze skóry impregnowanej, dzięki czemu jest trwałe i nie wchłania wody. Zapięcie na napy umożliwia szybki i wygodny dostęp do kluczy, przez co jego użytkowanie jest komfortowe. Delikatny różowy kolor jest niezwykle kobiecy, a personalizacja w postaci imienia świadkowej z dopiskiem najlepsza świadkowa nadaje mu osobistego charakteru. Etui pomieści aż osiem kluczy, mimo to ma kompaktowe rozmiary i zmieści się do każdej torebki. Skórzane etui na klucze w różowym kolorze z personalizacją to kobiecy i praktyczny upominek dla świadkowej
Informacje:
  • Mieści 8 kluczy,
  • Skóra impregnowana - nie wchłania wody,
  • Pudełko papierowe w cenie,
  • Wymiary: 11 × 5 cm.

Zobacz także