Piersiówka personalizowana dla świadka. Gadżet w czarnym kolorze.
search
  • Piersiówka personalizowana dla świadka. Gadżet w czarnym kolorze.

PIERSIÓWKA pomysłowe podziękowanie ślubne dla świadka

49,98 zł
Brutto

Piersiówka duża Przyjaciel na zawsze to doskonały prezent dla świadka. Sprawi, że nawet twardemu mężczyźnie łezka zakręci się w oku i to nie od mocy alkoholu znajdującego się wewnątrz.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piersiówka duża Przyjaciel na zawsze to doskonały prezent dla świadka. Sprawi, że nawet twardemu mężczyźnie łezka zakręci się w oku i to nie od mocy alkoholu znajdującego się wewnątrz.

Opis:
  • Piersiówka duża Przyjaciel na zawsze to klasyczny, ale i sentymentalny podarunek dla świadka. Jest wykonany z eleganckiego materiału i utrzymany w czarnym kolorze. Na górze znajduje się nakrętka, która połączona jest z zawiasem. Praktyczny design sprawia, że nie uroni się ani kropli alkoholu, a jego smak pozostanie wyrazisty. Piersiówka jest szczelna i alkohol wewnątrz nie wietrzeje. Spłaszczony kształt idealnie pasuje do wewnętrznej kieszeni marynarki. Dzięki temu świadek będzie miał trunek zawsze pod ręką, ale nie będzie on widoczny dla postronnych. Żadne wybrzuszenie nie będzie zauważalne. Warto przejść do samego designu, a więc grawerowania. Na górze znajdzie się imię świadka. Dalej widnieć będzie grafika szerokiego kieliszka najpewniej z brandy i położonego na nim, palącego się cygara. Kieliszek znajduje się w geometrycznym kształcie przywodzącym na myśl kołnierzyk, tym bardziej że u dołu znajduje się muszka. Wewnątrz tej figury naniesiemy jeszcze datę ślubu i wesela.
Zastosowanie:
  • Pod grafiką znajduje się napis: „Dziś świadek, przyjaciel na zawsze”, stąd piersiówkę warto wręczyć w dniu ślubu. Pan Młody może to zrobić przed uroczystością. Na pewno taki gest będzie dla świadka wzruszający, choć pewnie nie da tego po sobie poznać. Po wręczeniu prezentu możecie wspólnie wypić kilka łyków, a potem wyruszyć razem z kierowcą do mieszkania panny młodej. Piersiówka duża Przyjaciel na zawsze sprawdzi się doskonale nie tylko na wódkę, ale również brandy czy whiskey, czyli każdy alkohol wysokoprocentowy. Świadek na pewno chętniej będzie z niej korzystał przy okazji różnych przyjęć. Przyda mu się również w czasie imprezy plenerowej. Oczywiście piersiówka będzie także świetną pamiątką. Może ją umieścić w eksponowanym miejscu. Dobrze będzie się prezentować za szkłem, w witrynie lub barku. Piersiówka już zawsze będzie mu przypominać o tym niezwykle istotnym, także dla niego, dniu.
Wymiary:
  • 180 ml.

Zobacz także