Drewniane akcesoria kuchenne dla gości weselnych. Z inicjałami imion Pary Młodej. Piękny grawer na łyżce i łopatce.
search
  • Drewniane akcesoria kuchenne dla gości weselnych. Z inicjałami imion Pary Młodej. Piękny grawer na łyżce i łopatce.

ŁYŻKA/ŁOPATKA drewniana podziękowanie dla gości weselnych

17,98 zł
Brutto
Łyżka, łopatka drewniana to oryginalny upominek dla Waszych gości weselnych. Z pewnością są to praktyczne gadżety, które znajdą odpowiednie zastosowanie. Personalizowany upominek prezentuje się efektownie i bardzo nowocześnie, idealnie nawiązuje do uroczystości zaślubin.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Rodzaj akcesoria kuchennego: łyżka drewniana z uśmiechem
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Łyżka, łopatka drewniana to oryginalny upominek dla Waszych gości weselnych. Z pewnością są to praktyczne gadżety, które znajdą odpowiednie zastosowanie. Personalizowany upominek prezentuje się efektownie i bardzo nowocześnie, idealnie nawiązuje do uroczystości zaślubin. Bowiem na tych podarunkach znajduje się tekst, który ma zachęcić gości do dobrej zabawy, ale nie tylko podczas przyjęcia weselnego!

Opis:
  • Podziękowanie dla gości weselnych z możliwością wariantu do wyboru. Podziękuj bliskim w wyjątkowy sposób, podaruj im drewnianą łyżkę z uśmiechem, bądź łopatkę. Na obu produktach znajduje się możliwość personalizacji w postaci inicjałów imion Pary Młodej. Ozdobną i nowoczesną czcionką wykonamy napis: Jedz, pij i ... Baw się dobrze!. Drewniane produkty są w pięknym, naturalnym odcieniu drewna. Łyżka posiada motyw przedstawiający nos, oko oraz szeroki uśmiech i ma płaską rączkę. Natomiast łopatka posiada uchwyt, dzięki któremu można ją zawiesić.
Zastosowanie:
  • Wyjątkowy upominek dla gości na wesele w ramach podziękowania za przybycie. Zarówno łyżka, jak i łopatka wykonana jest z drewna buku. Produkty są bardzo praktyczne, na pewno znajdą zastosowanie w kuchni u Waszych gości weselnych. Dodatkowo będą mogli miło wspominać Wasz ślub bardzo często, ponieważ na produktach zostaną umieszczone inicjały Pary Młodej.
  • Organizując przyjęcie weselne, należy pamiętać o wielu aspektach. Z pewnością idealnie sprawdzą się takie podarunki, które mają praktyczne zastosowanie. Goście na pewno docenią taki podarunek, ponieważ będą mogli zastosować go podczas gotowania we własnym domu. Dodatkowo Wasze inicjały będą przypominać im o tej wyjątkowej okoliczności - Waszego ślubu!
  • Do wyboru są dwa warianty produktu, w zależności, który chcecie podarować swoim gościom. Zarówno łyżka, jak i również łopatka jest funkcjonalnym gadżetem, który idealnie sprawdzi się w niejednej kuchni.
  • Umieszczony na produktach kuchennych napis świetnie nawiązuje do przyjęcia weselnego. Z pewnością idealnie również nawiązuje do innych okazji, aby obdarowane osoby dobrze się bawiły!
Wymiary:
  • Łyżka 28 cm,
  • Łopatka 31 cm.
Ważne:
  • produkty myć tylko ręcznie

Zobacz także