Magnes ze zdjęciem Pary Młodej. Podziękowanie dla gości.
search
 • Magnes ze zdjęciem Pary Młodej. Podziękowanie dla gości.
 • Magnes na lodówkę ze zdjęciem narzeczonych. Upominek ślubny dla gości.
 • Magnes personalizowany z foto na podziękowanie dla gości.

MAGNES ze zdjęciem Pary Młodej podziękowanie ślubne dla gości

6,89 zł
Brutto

Magnes ze zdjęciem narzeczonych na podziękowanie ślubne dla gości.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Planując przyjęcie weselne, warto pomyśleć o tym, jak sprawić, aby goście opuszczali imprezę pełni miłych wspomnień. Dobrym sposobem na to, aby podziękować im za towarzystwo w tym ważnym dniu, jest wręczenie bliskim osobom pamiątkowych upominków. Przedmiotami, które doskonale sprawdzą się w tej roli, mogą być m.in. unikatowe produkty, idealnie dopasowane do organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Jednym z najbardziej popularnych w ostatnim czasie gadżetów należących do tej kategorii, są tworzone na specjalne zamówienie magnesy ze zdjęciem przedstawiającym pana i pannę młodą. 

Szukasz eleganckiego upominku dla rodziny, przyjaciół i znajomych, którzy towarzyszyli Ci w dniu ślubu? Koniecznie zapoznaj się z oferowanym przez nasz sklep internetowy, personalizowanym magnesem na lodówkę. Niewielki gadżet ozdobiony został pasującym do wielu dekoracji i akcesoriów weselnych motywem kwiatowym. W jego centralnej części znajduje się miejsce na wybrane przez Ciebie zdjęcie. Poniżej fotografii przedstawiającej jeszcze niedawno narzeczonych, a teraz już szczęśliwych nowożeńców, umieścimy imiona, datę uroczystości oraz słowa podziękowania za przybycie na ślub i wesele. Utrzymany w biało-zielonej kolorystyce prostokątny magnes na lodówkę wygląda uroczo. Dzięki umieszczeniu na nim zdjęcia nabiera on indywidualnego, absolutnie niepowtarzalnego charakteru, przez co będzie wspaniałą pamiątką dla każdej bliskiej Ci osoby.

Personalizowanym magnes na lodówkę ze zdjęciem narzeczonych to świetny pomysł na upominek pożegnalny i podziękowanie dla gości weselnych. Jego klasyczna szata graficzna pięknie komponuje się z wieloma stylami, w jakich może zostać zorganizowane przyjęcie, w czasie którego będziecie celebrować swój ślub. W przypadku wesela organizowanego dla kilkudziesięciu osób warto rozważyć np. wykonanie kilku wersji magnesów ze zdjęciem. Taki zabieg sprawi, że będą one jeszcze bardziej atrakcyjnym, unikatowym przedmiotem, który z pewnością ucieszy każdego obdarowanego nimi gościa.

Wymiary:

 • 15cm x 10cm.

WAŻNE:

 • Personalizację przy składaniu zamówienia proszę wgrać do odpowiednich rubryk znajdujących się przy opcji wyboru ilości produktu lub przesłać na adres produkcja@sklepyoms.pl
 • zdjęcie dziecko powinno być wysokiej jakości,
 • minimalna liczba magnesów do zamówienia to 20 sztuk,
 • produkt personalizowany, wysyłany po opłaceniu zamówienia.

Zobacz także