NASIONA w opakowaniu Niech miłość kwitnie Special Day
search
  • NASIONA w opakowaniu Niech miłość kwitnie Special Day
  • Nasiona na podziękowanie ślubne. Zapakowane w ozdobne opakowanie z kwiatowym motywem.
  • Kwiatowe podziękowanie dla gości na wesele. Niech miłość kwitnie.

NASIONA w opakowaniu Niech miłość kwitnie Special Day

3,98 zł
Brutto

Nasiona Special Day to oryginalny upominek dla gości weselnych. Dzięki nim stworzą własną uprawę miododajnych roślin i ciesząc się ich zapachem, będą myśleć o świetnej zabawie na weselu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nasiona Special Day to oryginalny upominek dla gości weselnych. Dzięki nim stworzą własną uprawę miododajnych roślin i ciesząc się ich zapachem, będą myśleć o świetnej zabawie na weselu.

Opis:
  • Nasiona Special Day umieszczone są w przezroczystym woreczku, który dodatkowo ozdobiony jest samoprzylepną etykietą. Różne gatunki roślin miododajnych pozwolą Waszym gościom stworzyć pachnącą i urzekającą aranżację balkonu, tarasu czy ogródka. Nasiona są wyselekcjonowane i gdy będą odpowiednio o nie dbać na pewno wydadzą obfity plon. Nasiona są idealną metaforą Waszego małżeńskiego życia, które na samym początku też jest niczym zaczątek pięknej rośliny, który należy pielęgnować, by w pełni się rozwinęła. O miłość trzeba stale się starać, by nie zwiędła niczym kwiat. Warto zwrócić uwagę na etykietę, na której widnieją właśnie kwiaty w beżowym, niemal białym kolorze. Białe róże symbolizują szczęśliwą miłość, zatem idealnie sprawdzają się jako motyw ślubny. Poza grafiką na szarym tle, na etykiecie znajdą się także Wasze imiona przedzielone słowem „love”, bo właśnie miłość jest między Wami. Poniżej nadrukujemy także datę ślubu i wesela.
Zastosowanie:
  • Chcecie sprawić gościom miłą niespodziankę? Podarujcie im nasiona Special Day. Każdy musi pielęgnować swój własny ogródek rozumiany jako rodzinę, a Wy symbolicznie zakładacie własny. W związku z tym nasiona Special Day będą idealnym i nietuzinkowym pomysłem na prezent. Dzięki niemu niektóre osoby będą mogły ukwiecić miododajnymi roślinami swój balkon, taras, a inne przynajmniej parapet w mieszkaniu. Taki prezent sprawi, że będą mogli stworzyć zaczątek ogrodu w stylu ekologicznym, wszak miododajne rośliny, czyli zawierające pachnący nektar i pyłek kwiatowy są życiodajne dla pszczół. A bez pszczół na Ziemi szybko skończy się życie, wszak zapylają rośliny będące pokarmem wielu zwierząt. Stąd świadomi ekologicznie Państwo Młodzi czy też organizujący wesele w stylu ekologicznym powinni postawić właśnie na nasiona Special Day. W końcu mają wszechstronne znaczenie symboliczne. Taki prezent na pewno nie trafi na dno szuflady, a do doniczki wypełnionej ziemią. Widok kwiatów będzie przypominał gościom o cudownie spędzonym czasie na Waszym weselu. 
Wymiary:
  • 10 x 8 cm

Zobacz także