Szklana buteleczka na podziękowanie. Idealny upominek dla gości weselnych.
search
 • Szklana buteleczka na podziękowanie. Idealny upominek dla gości weselnych.
 • Szklana buteleczka na podziękowanie. Idealny upominek dla gości weselnych.

BUTELECZKA szklana z korkiem Zauroczenie (+etykieta)

3,98 zł
Brutto

Buteleczka do wypełnienia z kolekcji Zauroczenie to elegancki drobiazg i pomysł na prezent dla gości weselnych. Na pewno taki podarunek będzie dla gości intrygujący i może stać się elementem dekoracyjnym dowolnego pomieszczenia.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Buteleczka do wypełnienia z kolekcji Zauroczenie to elegancki drobiazg i pomysł na prezent dla gości weselnych. Na pewno taki podarunek będzie dla gości intrygujący i może stać się elementem dekoracyjnym dowolnego pomieszczenia.

Opis:

 • Buteleczka do wypełnienia z kolekcji Zauroczenie ma formę małego flakonu zakończonego korkiem. Można ją zatem wypełnić płatkami kwiatów, ale i innymi dekoracyjnymi elementami. Taki prezent dla gości jest minimalistyczny i wpisuje się w romantyczną stylistykę. Do buteleczki do wypełnienia dodajemy etykietę z grafiką i personalizacją. Widać na niej subtelną grafikę kwiatów o rozłożystych płatkach. Ponadto na tym tle nadrukujemy Wasze imiona. Będą zapisane dekoracyjną czcionką w kolorze fuksji. Taką buteleczkę wypełnioną kwiatami i wonnymi olejkami, czyli potpourri, można postawić tuż obok nakrycia każdego gościa. Można ją również włożyć do eleganckiego pudełeczka czy też położyć obok kwiatowej dekoracji. Postawienie buteleczki do wypełnienia tuż obok winietki z imieniem i nazwiskiem też będzie dobrym pomysłem. Warto połączyć różne elementy z kolekcji Zauroczenie, aby stworzyć spójną aranżację.

Zastosowanie:

 • Buteleczka do wypełnienia z kolekcji Zauroczenie sprawdzi się nie tylko na tzw. potpourri, czyli płatki kwiatów, bo można równie dobrze wypełnić ją perfumami. Możecie np. wybrać się do rozlewni i stworzyć własne nuty zapachowe dla kobiet i mężczyzn, a następnie wręczyć gościom. W przypadku dzieci buteleczkę można wypełnić płynem do baniek, i podarować ją oprócz baniek mydlanych z kolekcji Zauroczenie. Dzięki temu dzieci będą miały zapasowy płyn, gdy ten w bańkach już się skończy. Buteleczka do wypełnienia z kolekcji Zauroczenie może zostać uzupełniona o kolorowy piasek tworzący kolejne warstwy. Można między nimi umieścić karteczkę z życzeniami dla każdego gościa, czyli wybrać jakąś pozytywną sentencję czy wróżbę. Wtedy buteleczka do wypełnienia stanie się niczym list w butelce wyrzucony przez morskie fale, zatem będzie nawiązywać do stylistyki retro. Buteleczkę warto wypełnić, np. drobnymi kamieniami, które odpowiadają znakowi zodiaku danego gościa. Możliwości może być naprawdę wiele, a ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia. 
Wymiary:
 • 12,7 cm x 6,5 cm,
 • głębokość: 2,5 cm,
 • średnica podstawy: 2 cm.
Ważne:
 • produkt personalizowany, wysyłany po wcześniejszym opłaceniu,
 • minimalna możliwa liczba fiolek do zamówienia to 12 sztuk,
 • cena dotyczy jednej buteleczki i jednej samoprzylepnej etykiety, którą należy samodzielnie umieścić na fiolce.

Zobacz także