Personalizowana buteleczka na upominek dla gości. Ciekawy dodatek na ślub i wesele.
search
  • Personalizowana buteleczka na upominek dla gości. Ciekawy dodatek na ślub i wesele.

BUTELECZKA szklana z korkiem Błękitny Ślub (+etykieta)

3,98 zł
Brutto

Buteleczka szklana z kolekcji Błękitny Ślub to nietuzinkowy pomysł na prezent dla gości weselnych. Do fiolki dołączamy okolicznościową etykietę z personalizacją, co sprawia, że podarunek staje się piękną pamiątką.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Buteleczka szklana z kolekcji Błękitny Ślub to nietuzinkowy pomysł na prezent dla gości weselnych. Do fiolki dołączamy okolicznościową etykietę z personalizacją, co sprawia, że podarunek staje się piękną pamiątką.

Opis:

  • Fiolki szklane z kolekcji Błękitny Ślub to transparentne, wąskie buteleczki z korkiem, które można wypełnić według własnego uznania. To zresztą jest w nich najlepsze, ponieważ możecie pobudzić Waszą kreatywność i podarować coś naprawdę ciekawego.
  • Do każdej fiolki dołączamy etykietę. Znajdą się na niej niebieskie kwiaty oraz emblemat w kształcie heksagonu, na którym widnieć będzie napis. Nadrukujemy na etykiecie Wasze imiona oraz słowo: dziękujemy. Imiona będą zapisane drukowanymi literami, a podziękowanie – kaligraficzną kursywą. Ponadto nad napisami widoczny będzie symbol gałązki oliwnej. Buteleczki z kolekcji Błękitny Ślub ozdobią nakrycia gości, choć możecie je wręczyć także w inny sposób.

Zastosowanie:

  • Zastanawiacie się, czym możecie wypełnić fiolki z kolekcji Błękitny Ślub? Otóż świetnie sprawdzi się susz herbaciany. Możecie kupić różne gatunki i wypełnić nimi fiolki. Oczywiście wśród gości mogą być także koneserzy kawy ziarnistej i ona także świetnie się sprawdzi. Ciekawym pomysłem jest wypełnienie fiolek perfumami albo olejkami eterycznymi. Te drugie sprawdzą się nawet lepiej. Dzięki nim goście będą mogli urządzić sobie relaksującą kąpiel albo masaż i spa we własnym domu. Fiolki z kolekcji Błękitny Ślub będą pięknie się prezentować wypełnione czekoladowymi drażetkami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by włożyć do nich np. miętówki.        
Wymiary:
  • wys. 8 cm, śr. 2 cm
Ważne:
  • produkt personalizowany, wysyłany po wcześniejszym opłaceniu,
  • minimalna możliwa liczba fiolek do zamówienia to 12 sztuk,
  • cena dotyczy jednej buteleczki i jednej samoprzylepnej etykiety, którą należy samodzielnie umieścić na fiolce.

Zobacz także