Jojo jako zabawny prezent na panieński.
search
  • Jojo jako zabawny prezent na panieński.

JOJO Prezent dla dziewczyn z panieńskiego Narzeczona 10szt

64,80 zł
Brutto

Jojo na upominek dla dziewczyn na panieński.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór panieński to szalona zabawa, organizowana dla panny młodej niedługo przed ślubem. To na niej przyszła żona żegna się ze stanem wolnym. Dlatego utarło się, że impreza obfitować powinna w szalone gry i zabawy. Najlepiej, jeśli trwa do rana. Idealny wieczór panieński pozostanie w pamięci uczestniczek na zawsze! Jak zorganizować niezapomnianą imprezę? Nie można zapomnieć o szalonych atrakcjach, grach i zabawach, dobrym jedzeniu i dekoracjach. Element wieczoru panieńskiego, który stał się popularny, to drobne podziękowanie dla uczestniczek zabawy. Tobie także spodobał się ten pomysł i szukasz podziękowania dla dziewczyn na panieński? Proponujemy jojo z ozdobną naklejką. Tę zabawkę na pewno każda z nas kojarzy z dzieciństwa. To miły akcent, który możesz wręczyć dziewczynom w ramach podziękowania za wspólną zabawę na panieńskim.

Nieprzespana noc pełna imprezowych atrakcji to coś, na co nieczęsto można sobie pozwolić po ślubie. Wieczór panieński i kawalerski organizowane są z myślą ostatniej hucznej zabawy w stanie wolnym. Tradycja ta sięga dawnych czasów, kiedy to spotkanie to było pełne rozmaitych rytuałów. Współcześnie ma charakter wyłącznie zabawowy i ma dostarczyć niezapominanych wrażeń młodym. Organizujesz wieczór panieński i zastanawiasz się, jak zbudować odpowiedni klimat imprezy? Tu ogromną rolę odgrywają tematyczne dekoracje. Warto zastosować elementy, które bezpośrednio nawiązują do okazji oraz jednocześnie są bardzo kobiece. 

Organizując wieczór panieński, pamiętaj o podziękowaniu dla uczestniczek. Drobny podarunek będzie doskonałą pamiątką tego wydarzenia. Poszukujesz oryginalnego pomysłu na upominki na panieński? W tej roli świetnie sprawdzi się jojo z ozdobną etykietą. Jojo z ozdobną etykietą to ciekawy pomysł na podziękowanie na panieński. To zabawka, którą każdy zna z dzieciństwa. Budzi pozytywne skojarzenia, dlatego taki upominek z pewnością spotka się z miłym odbiorem. Do zabawek dołączymy etykiety do samodzielnego naklejenia. Etykiety ozdobione są delikatnym motywem kwiatowym, a w centrum znajduje się napis: Wieczór Panieński IMIĘ DATA. Kolorystyka i motyw naklejek upominków na panieński będzie się doskonale komponował z pozostałymi dekoracjami, szczególnie na przyjęciach urządzonych w stylu boho i glamour.

Wymiary:
  • średnica: 5 cm.

Ważne:

  • cena dotyczy 10 sztuk
  • otrzymujesz jojo i naklejki do samodzielnego naklejenia

Zobacz także