Opaska dla świadkowej, druhny. Korsarz z różowym kwiatem.
search
  • Opaska dla świadkowej, druhny. Korsarz z różowym kwiatem.
  • Opaska dla świadkowej, druhny. Korsarz z różowym kwiatem.

OPASKA stroik ozdoba na rękę pastelowa róża dla druhny i świadkowej

11,98 zł
Brutto
Ślub jest uroczystością, na którą zaprasza się całą rodzinę, często również tę dalszą. Ślub obejmuje także efektowne wejście do kościoła i stworzenie orszaku weselnego po skończonej ceremonii. Jego częścią są druhny i druhenki, członkinie rodziny i przyjaciółki. Warto wybrać zarówno dla kobiet, jak i małych dziewczynek opaski kwiatowe na rękę.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub jest uroczystością, na którą zaprasza się całą rodzinę, często również tę dalszą. Ślub obejmuje także efektowne wejście do kościoła i stworzenie orszaku weselnego po skończonej ceremonii. Jego częścią są druhny i druhenki, członkinie rodziny i przyjaciółki. Warto wybrać zarówno dla kobiet, jak i małych dziewczynek opaski kwiatowe na rękę. Proponujemy wybór opaski w białym kolorze, ozdobionej pastelową różą.

Opis:
  • Opaska z kwiatami na rękę dla druhny jest wykonana z szerokiego tiulowego materiału w białym kolorze. Idealnie zatem wpisuje się w weselną kolorystykę. Jest dodatkowo ozdobiona różą w pastelowym, jasnoróżowym kolorze. Róża ozdobiona jest pączkami i efektownymi kwiatkami, które tworzą drobne kuleczki w beżowym kolorze. Dodatkowo ów stroik kwiatowy na rękę ozdobiony jest zielonymi listkami. Oczywiście wszystkie elementy są wykonane z tworzywa sztucznego, jednak prezentują się naturalistycznie. Opaskę z kwiatami na rękę dla druhny wystarczy opleść kilkakrotnie wokół nadgarstka, a następnie koniec tiulowej wstążki wsunąć do środka.
Zastosowanie:
  • Wybór opaski z kwiatami na rękę dla druhen i druhenek sprawia, że posiadają one dekoracyjny, ozdobny element, a jednocześnie mają wolne ręce. Dzięki temu mogą bez przeszkód pełnić swoją rolę, czyli pomagać pannie młodej, a później parze młodej. Druhny mają w końcu wiele zadań i w czasie ich wykonywania powinny prezentować się nienagannie, a ich dodatki powinny pasować do kwiatowych dekoracji na ślubie i weselu. Opaska z kwiatami na rękę nie przeszkodzi w odbieraniu prezentów od gości czy rozdawaniu im drobnych podziękowań. Z kwiatową opaską na ręce druhna poradzi sobie z niesieniem welonu czy też trenu panny młodej, a druhenka z sypaniem kwiatów.     
Wymiary:
  • długość tasiemki: ok. 55 cm,
  • szerokość tasiemki: 2,5 cm,
  • wielkość instalacji: ok. 6 cm x 5 cm.

Zobacz także