Grawerowana łyżeczka z imieniem dziewczyny. Podziękowanie na panieński.
search
  • Grawerowana łyżeczka z imieniem dziewczyny. Podziękowanie na panieński.
  • Aranżacja stołu w różowej kolorystyce.
  • Dekoracje na wieczór panieński w biało-różowym kolorze.

ŁYŻECZKA z grawerem podziękowanie dla świadkowej dziewczyn na panieński

18,98 zł
Brutto
Upominek dla dziewczyn z okazji wieczoru panieńskiego. Personalizacji podlega imię dziewczyny, dla której będzie to podziękowanie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Łyżeczka z grawerem to wyjątkowy pomysł na podziękowanie dla świadkowej. Powstał też z myślą o dziewczynach biorących udział w wieczorze panieńskim. Ten elegancki gadżet ma na celu wyrażenie wdzięczności i podziękowania świadkowej za jej wsparcie i obecność podczas przygotowań do ślubu. To także świetny pomysł na prezenciki dla dziewczyn na panieński.

  • Łyżeczka prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. Jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a na jej rączce umieścimy imię dziewczyny, dla której jest podziękowanie. Na drugim końcu znajduje się napis Dziękuję, że jesteś oraz serduszka. Łyżeczka może być wykorzystywana jako praktyczny element codziennego użytku, a jednocześnie stanowi piękne pamiątkowe podziękowanie.
  • Łyżeczka z grawerunkiem to ciekawy pomysł na upominki dla dziewczyn na wieczór panieński, ale też na prezent dla świadkowej. Pomoże Ci wyrazić wdzięczność w niezwykle elegancki sposób. Personalizacja z imieniem świadkowej sprawia, że podarunek jest wyjątkowy i dedykowany konkretnej osobie, co dodaje mu wartości emocjonalnej. To doskonały sposób na podziękowanie za wsparcie i obecność w ważnym momencie życia oraz na utrwalenie tych wyjątkowych chwil. Łyżeczka z grawerem nie tylko będzie użyteczna, ale także przypomni o silnych więziach i pięknych wspomnieniach związanych z wieczorem panieńskim.
Wymiary:
  • długość 15 cm.

Zobacz także