Dekoracje stołu na wieczór panieński.
search
  • Dekoracje stołu na wieczór panieński.
  • Aranżacja stołu na wieczór panieński.
  • Lusterko personalizowane z imieniem kobiety. Prezent na panieński.

LUSTERKO skórzane dla uczestniczek wieczoru panieńskiego Bride to Be

39,98 zł
Brutto
Lusterko składane kieszonkowe w skórzanym obiciu. Na jego powierzchni umieścimy dekoracyjny napis i imię kobiety. Pomysł na podziękowanie dla dziewczyn na panieński, a także oryginalny prezent dla Panny Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Małe lusterko skórzane dla uczestniczek wieczoru panieńskiego to doskonały pomysł na prezenciki dla nich. Która dziewczyna nie potrzebuje takiego użytecznego gadżetu? Lusterko składa i mieści się w każdej torebce. Możesz też wykorzystać je jako pomysł na upominek dla przyszłej panny młodej. Personalizacja na obiciu nada jej wyjątkowego charakteru.

  • Urocze lustereczko kieszonkowe z motywem z kolekcji „Bride to Be”. Całość jest obita przyjemną w dotyku skórą ekologiczną w kolorze złamanej bieli. Na powierzchni umieścimy dekoracyjny napis w kolorze różowym wraz z imieniem przyszłej panny młodej. Lustereczko jest zamykane na zatrzask i powstało z wysokiej jakości materiałów, które przekładają się na jego trwałość oraz wygodę użytkowania.
  • Takie lusterko kieszonkowe w skórzanym obiciu to wspaniały pomysł na upominki dla dziewczyn na wieczór panieński. Możliwość umieszczenia personalizacji na ich powierzchni powoduje, że każda z uczestniczek poczuje się wyróżniona. Prezenciki ułożone obok nakryć na stole również wzbogacą aranżację sali. Lustereczko z personalizacją to także wspaniały pomysł na upominek dla panny młodej. Na pewno przyda się podczas przygotowań, ale i podczas wesela, by szybko i dyskretnie poprawić włosy czy makijaż. Przede wszystkim to jednak wyjątkowa pamiątka, przypominająca o tym szczególnym czasie.
Wymiary:
  • 6 cm x 6 cm – złożone lusterko.

Zobacz także