KUBEK Prezent Podziękowanie dla Księdza od młodej pary imieniem i nazwiskiem duchowanego
search
  • KUBEK Prezent Podziękowanie dla Księdza od młodej pary imieniem i nazwiskiem duchowanego

KUBEK Prezent Podziękowanie dla Księdza od młodej pary

35,98 zł
Brutto
Praktyczny pomysł na prezent dla księdza? Oczywiście kubek. Doskonale się sprawdzi zarówno na co dzień, jak i od święta.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Praktyczny pomysł na prezent dla księdza? Oczywiście kubek. Doskonale się sprawdzi zarówno na co dzień, jak i od święta.

Opis:
  • Klasyczny kubek z dużym uchem, biały z personalizowanym napisem. Doskonały pomysł na praktyczny upominek dla księdza. Na zewnętrznej części kubka znajduje się ozdobna grafika oraz personalizacja. Na pierwszy plan wysuwa się napis: KUBEK księdza + odmienione imię i nazwisko. Wokół napisu dostrzec można elementy zdobnicze, które kształtami przypominają ornamenty. Nadruk w kolorze, który przypomina złoty, doskonale się odznacza na białym tle ścianki kubka. Ponadto nadruk cechuje się wysoką odpornością na ścieranie i mycie, dlatego obdarowany duchowny będzie długi czas cieszył się ozdobnym motywem na kubku.
Zastosowanie:
  • Ksiądz to jedna z ważniejszych osób, bez której przygotowania do ślubu, zwłaszcza kościelnego nie mogą się obejść. Bez odpowiedniej dokumentacji kościelnej i załatwieniu pewnych spraw narzeczeni nie mogą stanąć na ślubnym kobiercu. Duchowni z parafii, do których należą młodzi, stają się niemalże uczestnikami przygotować. Więzi młodych z księdzem zacieśniają się również podczas kursu przedmałżeńskiego. Wiele par decyduje się na symboliczny upominek w ramach podziękowań dla księdza.
  • Kubek z personalizacją to idealny pomysł na prezent dla duchownego. Jest to praktyczny prezent, który z pewnością przyda się księdzu. Będzie mógł pić z niego ulubioną herbatę lub herbatę. Ponadto personalizowany napis z imieniem i nazwiskiem sprawi, że naczynie będzie odpowiednio oznaczone i nikt nie będzie chciał skorzystać z kubka, na którym znajdują się dane właściciela.
  • Ksiądz z pewnością doceni tak fajny podarunek. Dzięki kubkowi wyrazicie także, jak bardzo była jego osoba dla Was ważna podczas przygotowań przedślubnych oraz oczywiście w dniu ślubu. Z pewnością będzie to dla księdza także miłe wspomnienie.
Wymiary:
  • pojemność: 330 ml; wysokość: 9,5 cm; średnica: 8,2 cm.

Zobacz także