Kuferek z grawerem do przechowania zegarków. Praktyczny prezent dla księdza.
search
 • Kuferek z grawerem do przechowania zegarków. Praktyczny prezent dla księdza.
 • Szkatułka personalizowana na prezent dla księdza, podziękowanie za udzielenie ślubu.
 • Oryginalny prezent dla księdza za udzielenie ślubu. Elegancka szkatułka personalizowana z grawerem.

SZKATUŁKA na zegarki podziękowanie elegancki prezent dla Księdza

109,98 zł
Brutto
Ślubne podziękowanie dla księdza w postaci kuferka na zegarki. Stylowa szkatułka jest w czarnej kolorystyce, dzięki temu jest modna i elegancka. Zdecydowanie pudełko sprawdzi się świetnie jako elegancki i oryginalny prezent dla księdza. 

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślubne podziękowanie dla księdza w postaci kuferka na zegarki. Stylowa szkatułka jest w czarnej kolorystyce, dzięki temu jest modna i elegancka. Zdecydowanie pudełko sprawdzi się świetnie jako elegancki i oryginalny prezent dla księdza. 

Opis:
 • Elegancka szkatułka w czarnym kolorze idealnie sprawdzi się do przechowania zegarków. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Pudełko zamykane jest na specjalny zatrzask, dzięki któremu zegarki można przechowywać w odpowiedni sposób. 
 • Kuferek na zegarki posiada szybkę, na której umieścimy dedykację. Dekoracyjną czcionką wykonamy napis: Ks., przez co wiadomo, że jest to prezent dla księdza. Stałym elementem na szkatułce jest również tekst: najlepszy na świecie
 • Pudełko zawiera specjalne poduszki do przechowania zegarków. Dzięki nim można wyeksponować zegarki w odpowiedni sposób. Miękkie poduszki wykonane są z miłego w dotyku materiału, w jasnym odcieniu.
Zastosowanie:
 • Jaki prezent dla księdza wybrać jako podziękowanie ślubne za udzielenie ślubu i przeprowadzenie mszy? Naszą propozycją jest eleganckie pudełko do przechowania zegarków. Zdecydowanie należy to do prezentów stylowych, ale przede wszystkim praktycznych. Obdarowany ksiądz na pewno będzie zachwycony takim prezentem, który dodatkowo zawiera personalizację, tym samym podkreślając, do kogo należy kolekcja zegarków. Szkatułka będzie mogła posłużyć również do przechowania innych ważnych przedmiotów. 
Wymiary szkatułki:
 • Długość: 25,5 cm
 • Szerokość: 20 cm
 • Grubość: 8 cm
Wymiary pojedynczej poduszki:
 • Szerokość: 4,8cm
 • Długość: 9,2 cm

Elegancki prezent dla księdza

Ślub jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. To dzień, w którym dwie osoby składają sobie przysięgę miłości, wierności i oddania, a także zobowiązują się do wspólnego życia już na zawsze. Zawarcie związku małżeńskiego jest wydarzeniem szczególnym nie tylko dla narzeczonych, ale także dla ich rodzin i przyjaciół, którzy są świadkami tego pięknego i wzruszającego momentu. Dzień ślubu to czas radości, wzruszeń, szczęścia i niezapomnianych wspomnień, do których będzie się wracać przez kolejne lata. To również chwila, z którą narzeczeni zaczynają nowy rozdział swojego życia, razem, już jako małżeństwo. Warto więc zrobić wszystko, aby poślubienie ukochanej osoby przebiegło bez żadnych problemów i komplikacji. Ogromnym odciążeniem dla Pary Młodej jest pomoc osób, które także zaangażowane są w organizację ceremonii i wesela. Rodzice, świadkowie czy goście – bez nich ślub nie mógłby się udać. Łatwo jednak zapomnieć o jeszcze jednej osobie, która odgrywa dużą rolę podczas zawarcia związku małżeńskiego – mowa tutaj oczywiście o księdzu.

Elegancki prezent dla księdza

Udział księdza w ceremonii ślubnej jest nieoceniony. To właśnie on odpowiada za udzielenie sakramentu małżeństwa, a także towarzyszy zakochanym w ich nowym życiu. Warto więc podziękować mu za jego obecność i pomoc w tym wyjątkowym dniu. Idealnym prezentem, który pozwoli księdzu poczuć się docenionym, jest szkatułka na zegarki. Ten elegancki i praktyczny upominek umożliwia przechowywanie zegarków w stylowy i przede wszystkim bezpieczny sposób. Szkatułka jest personalizowana – znajduje się na niej imię księdza wraz z dopiskiem “najlepszy na świecie”. Takie rozwiązanie sprawia, że pudełko na zegarki dla księdza staje się niezwykle unikalnym prezentem, który pozostanie na długo zapamiętany. Takie podziękowanie bez dwóch zdań wywoła uśmiech na twarzy księdza. Dostępna w naszym sklepie internetowym szkatułka jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce wyrazić wdzięczność i podziękować księdzu za jego pomoc podczas ceremonii.

Szkatułka na zegarki dla księdza na podziękowanie

Wiele osób zastanawia się, jaki prezent dla księdza jest właściwy – duchowny z reguły nie jest osobą, którą Para Młoda szczególnie dobrze zna, toteż niektórym może być ciężko wybrać odpowiedni podarunek. Będące w ofercie naszego sklepu etui z grawerem dla księdza to solidnie wykonany produkt, który znakomicie podkreśli rolę osoby udzielającej sakramentu małżeństwa – od teraz zegarki księdza będą mogły być pięknie wyeksponowane.

Zobacz także