Kubek dla konsultantki ślubnej, wedding plannerki z imieniem.
search
  • Kubek dla konsultantki ślubnej, wedding plannerki z imieniem.

KUBEK podziękowanie prezent dla konsultantki ślubnej Wedding Plannerki

35,98 zł
Brutto
Wyjątkowy prezent dla wedding plannerki w postaci kubka z imieniem. Konsultantka ślubna zdecydowanie zajmuje się kompleksową organizacją wesel, dopinając wszystkie ważne kwestie do końca. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowy prezent dla wedding plannerki w postaci kubka z imieniem. Konsultantka ślubna zdecydowanie zajmuje się kompleksową organizacją wesel, dopinając wszystkie ważne kwestie do końca. 

Opis:
  • Prezent dla przedsiębiorców branży ślubnej powinien być dopasowany do danej dziedziny. Dla wedding plannerki przygotowaliśmy praktyczny upominek w postaci personalizowanego kubka. Kubek ceramiczny posiada wygodny uchwyt do trzymania w dłoni. Na jego powierzchni umieścimy piękny motyw graficzny w postaci różowego kwiatka z delikatnymi zielonymi listkami. Dekoracyjną czcionką wykonamy napis: Najlepsza Wedding Plannerka + imię.
Zastosowanie:
  • Jeżeli do organizacji swojego ślubu i wesela zatrudniacie konsultantkę ślubną, wówczas warto takiej osobie podziękować za pomoc, dobre rady i wsparcie w wielu ważnych kwestiach. Organizatorka wesel zazwyczaj częściowo lub całościowo zajmuje się planowaniem wesela od najdrobniejszych detali do tych najważniejszych. Z pewnością obdarowana wedding plannerka poczuje się doceniona i wyróżniona, otrzymując taki wyjątkowy prezent. Podziękować możecie już po zakończonej uroczystości weselnej.
  • Kubek to zdecydowanie praktyczny gadżet. Organizatorka wesel na pewno doceni to, że otrzymała taki przydatny upominek, który będzie mogła wykorzystać w swoim biurze. Napis Najlepsza Wedding plannerka umieszczony na powierzchni kubka podkreśli, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Również potencjalni klienci, Pary Młode, widząc taki napis na kubku, z pewnością będą brać pod uwagę wybór tej konsultantki do organizacji własnego ślubu i wesela.
Wymiary:
  • pojemność: 300 ml; wysokość: 10 cm; średnica: 9 cm.

Zobacz także