RAMKA na kapsle/korki SUPER PREZENT dla Młodej Pary!
search
 • RAMKA na kapsle/korki SUPER PREZENT dla Młodej Pary!

WAGA personalizowana prezent dla Młodej Pary Miłość Nie Liczy Kilogramów

99,98 zł
Brutto
MEGA NOWOŚĆ! Personalizowana waga to prezent nie tylko oryginalny, ale  i praktyczny! Będzie świetnym dodatkiem na nowe mieszkanie Młodej Pary! Życzenia od Was sprawiają, że prezent jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

MEGA NOWOŚĆ! Personalizowana waga to prezent nie tylko oryginalny, ale  i praktyczny! Będzie świetnym dodatkiem na nowe mieszkanie Młodej Pary! Życzenia od Was sprawiają, że prezent jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Opis:

 • waga o bambusowej powierzchni, na której umieścimy imiona Pary Młodej rozdzielone serduszkiem
 • pod spodem znajduje się napis "Miłość nie liczy kilogramów", a jeszcze niżej "Smacznego życia życzą" i podpis od kogo są życzenia
 • napisy są trwałe, doskonałej jakości!
 • waga posiada elektroniczny wyświetlacz, który automatycznie się wyłącza i posiada wskaźnik zużycia baterii


Zastosowanie:

 • waga to doskonały dodatek, który jest niezbędny w nowej, wspólnej łazience Nowożeńców
 • oryginalny pomysł i świetny design na pewno przypadną do gustu Młodej parze! Taki prezent z pewnością wyróżni Was na tle innych upominków od pozostałych gości

Wymiary:

 • 30cm x 30cm; dokładność pomiaru: 100g; maksymalne obciążenie: 180kg; 
WAŻNE:
 • zasilanie na 2 baterie AAA (dokup osobno)

Waga łazienkowa na prezent weselny

Każdy niezależnie od wieku uwielbia otrzymywać prezenty. Choć obdarowywanie innych ludzi wciąż jest niezwykłym doznaniem, to jednak bez wątpienia nie istnieje osoba, która nie ucieszyłaby się na widok pięknie zapakowanego podarunku. Goście weselni stają przed naprawdę ciężkim zadaniem, które może spędzać im sen z powiek jeszcze na wiele tygodni przed weselem – mowa tutaj o wyborze odpowiedniego prezentu dla Pary Młodej. Z czego ucieszą się zakochani? Czy lepiej wybrać im coś ciekawego, czy może postawić na uwielbiane przez wszystkich pieniądze i wręczyć je w eleganckiej kopercie? Z pomocą przychodzi oferta naszego sklepu internetowego, w której znaleźć można znakomity podarunek dla Pary Młodej. Waga łazienkowa na prezent weselny to niewątpliwie przedmiot niezwykle użyteczny – rozwiewa on bowiem wszystkie dylematy związane z jedzeniem. Od teraz przyszła żona nie będzie musiała zastanawiać się, czy powinna odmówić sobie dokładki obiadu – dzięki wadze zarówno ona, jak i Pan Młody będą doskonale wiedzieli, na co mogą sobie pozwolić.

Waga Miłość nie liczy kilogramów dla Młodej Pary

Wybierając wagę łazienkową, warto zwrócić uwagę na jej wygląd. Ładnie prezentująca się uczyni regularne ważenie niezwykłą przyjemnością. Personalizowana waga to nie tylko znakomity i praktyczny prezent, ale również świetna pamiątka, która już zawsze na myśl będzie przywodziła ten niezwykły dzień, kiedy Para Młoda stanęła razem na ślubnym kobiercu. Dostępna w naszym sklepie waga posiada na sobie imiona nowożeńców rozdzielone serduszkiem – wykonane napisy są nie tylko trwałe, ale także doskonałej jakości. Co więcej, urządzenie wyposażone jest w elektroniczny wyświetlacz, który sam automatycznie się wyłącza po zakończonym ważeniu.

Znakomity prezent dla zakochanych

Nierzadko goście decydują się zakupić Młodej Parze prezent do domu – częstym wyborem jest wyposażenie kuchni. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na dodatek do nowej, wspólnej łazienki zakochanych. Waga personalizowana Miłość na prezent dla nowożeńców to podarunek, który z całą pewnością zostanie doceniony. Świetny design wagi bez wątpienia wyróżni ją na tle innych upominków przekazanych tego dnia w ręce Pary Młodej. Oryginalny i jednocześnie niezwykle praktyczny – taki właśnie jest ten prezent.

Zobacz także