ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej Sensual
search
  • ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej Sensual
  • ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej Sensual

ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej Błękitny Ślub

94,98 zł
Brutto

Album ślubny prezentuje się niezwykle elegancko. Dzięki niemu zachowacie jeszcze więcej wspomnień z Waszego wyjątkowego dnia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Album ślubny prezentuje się niezwykle elegancko. Dzięki niemu zachowacie jeszcze więcej wspomnień z Waszego wyjątkowego dnia.

Opis:

  • Album na ślubne zdjęcia dopracowany jest w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Dzięki temu zachwyca nie tylko linią projektową, ale też wykonaniem. Jego okładka jest usztywniana, co nadaje trwałość i chroni zawartość przed zgnieceniem. Do tego album ślubny oprawiony jest w eco skórę, co dodaje mu jeszcze więcej reprezentacyjności. Warto zwrócić uwagę na piękne zdobienia. Otóż na okładce widnieją dekory przedstawiające kwiaty w różnych odcieniach niebieskiego. A jak wiadomo jest to kolor, który ma przynosić szczęście, ale też zapewniać wierność w małżeństwie. Na samym środku albumu umieścimy ramkę w formie heksagonu, w której nadrukowane będą Wasze imiona, napis ślubne wspomnienia oraz data. Przy czym słowa ślubne wspomnienia wykonamy w dekoracyjnym foncie. Umieścimy też grafikę przedstawiającą gałązkę oliwną.

Zastosowanie:

  • Album wykonany jest starannie. Dzięki temu będzie piękną dekoracją sypialni czy salonu nowożeńców. To świetny pomysł na prezent dla bliskich znajomych czy przyjaciół, którzy ustalili właśnie datę ślubu. Ale można podarować im taki upominek jako dodatek do prezentu ślubnego. Na pewno będą nim oczarowani. W środku znajdują się karty, na które należy wklejać zdjęcia. Dzięki temu album na zdjęcia ze ślubu ma w sobie nutkę vintage. Ale takie rozwiązanie pozwala też stworzyć wyjątkowe opisy obok zdjęć. Wklejanie fotografii sprawi obdarowanym wiele przyjemności i radości. Mogą oczywiście wklejać potem do niego zdjęcia z każdej przeżytej wspólnie rocznicy.
Wymiary:
  • 60 stron (30 kartek)
  • Format albumu wysyłany losowo: 29 cm x 29 cm lub 24 cm x 29 cm