RAMKA na zdjęcie ślubne prezent dla Młodej Pary Leśna Paproć
search
  • RAMKA na zdjęcie ślubne prezent dla Młodej Pary Leśna Paproć
  • RAMKA na zdjęcie ślubne prezent dla Młodej Pary Leśna Paproć

RAMKA na zdjęcie ślubne prezent dla Młodej Pary Leśna Paproć

54,98 zł
Brutto
Organizując przyjęcie ślubne, warto zadbać o pamiątkę z tego wydarzenia, którą podarujemy gościom. Rodzice zajmują wśród nich najważniejsze miejsce i dlatego zasługują na szczególne wyróżnienie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: nie
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizując przyjęcie ślubne, warto zadbać o pamiątkę z tego wydarzenia, którą podarujemy gościom. Rodzice zajmują wśród nich najważniejsze miejsce i dlatego zasługują na szczególne wyróżnienie. Ramka na zdjęcie ślubne młodej pary z roślinnym motywem paproci to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności rodzicom za ich miłość, wsparcie i zaangażowanie, jakie okazali Wam zarówno przy okazji ślubu, jak i w całym Waszym życiu.

Prostokątna ramka na zdjęcie ślubne z roślinnym motywem utrzymana jest w jasnej kolorystyce z udziałem bieli oraz niezwykle modnej szałwiowej zieleni. Pod zdjęciem znajdują się umieszczone w kole inicjały młodej pary oraz data ślubu, a całość ramki ozdobiona jest subtelnym motywem roślinnym, na który składają się kompozycje traw i liści paproci. 

Ramka prezentuje się wyjątkowo stylowo i nowocześnie. Idealnie będzie komponować się z wystrojem w naturalnych aranżacjach ślubnych, np. rustykalnej, boho, ogrodowej czy leśnej — wszędzie tam, gdzie roślinność i zielenie stanowią jedną z dominujących form dekoracji. Istnieje możliwość zakupienia samej ramki bądź gotowej ramki ze zdjęciem — wystarczy wybrać odpowiednią opcję produktu i dodać plik z wybranym zdjęciem podczas składania zamówienia.

Podziękowanie dla rodziców w formie zdjęcia młodej pary w stylowej ramce to doskonała pamiątka, która z pewnością ucieszy ich i wzruszy oraz pozwoli wrócić wspomnieniami do tego radosnego dnia, ilekroć na nią spojrzą. Ramka na zdjęcie ślubne z roślinną dekoracją należy do serii dekoracji ślubnych z motywem paproci Leśna Paproć.


Informacje:
  • ramka: 20 cm × 20 cm,
  • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm,
  • istnieje możliwość wywołania przez nas zdjęcia, opcję wówczas należy wybrać z wariantu dostępnego przy produkcie. 

Zobacz także