Prezent dla Pary Młodej - album na ślubne zdjęcia. Okładka w kolorze dusty blue zdobiona imionami Pary Młodej.
search
  • Prezent dla Pary Młodej - album na ślubne zdjęcia. Okładka w kolorze dusty blue zdobiona imionami Pary Młodej.
  • Prezent dla Pary Młodej - album na ślubne zdjęcia. Okładka w kolorze dusty blue zdobiona imionami Pary Młodej.

ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej Coś Niebieskiego

94,98 zł
Brutto
Aby wyróżnić się spośród pozostałych gości weselnych podarujcie Młodej Parze unikalny prezent, który pozwoli im stworzyć pamiątkę na długie lata wspólnego życia. Pięknie wydany album na zdjęcia z ich imionami na okładce z pewnością ich zachwyci!

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Aby wyróżnić się spośród pozostałych gości weselnych podarujcie Młodej Parze unikalny prezent, który pozwoli im stworzyć pamiątkę na długie lata wspólnego życia. Pięknie wydany album na zdjęcia z ich imionami na okładce z pewnością ich zachwyci!

Opis:
  • Album na zdjęcia ślubne w białej okładce z ekoskóry. Na okładce znajduje się piękne akwarelowe tło w najmodniejszym odcieniu dusty blue. Środek okładki zdobi wianek kwiatowy z białym tle w środku, na którym umieścimy imiona Pary Młodej oraz datę ślubu. Pod wiankiem umieścimy napis "Ślubne Wspomnienia".

  • Karty albumu są szyte, dzięki czemu z pewnością będzie pamiątką na długie lata. Wewnątrz albumu znajdują się pergaminowe kartki, jest to ochronna kalka, która zabezpiecza zdjęcia  przed zniszczeniem. Zdjęcia umieszcza się w dowolnym układzie, po obu stronach kart.
Zastosowanie:
  • Album na zdjęcia ślubne to klasyczny prezent dla Pary Młodej - będzie praktycznym miejscem na przechowywanie fotografii z najważniejszego dnia w życiu. Imiona Pary Młodej sprawiają jednak, że tak przygotowany album jest jedyny w swoim rodzaju. Zapewnijcie swoim bliskim fantastyczną pamiątkę ślubną!

Wymiary:
  • 60 stron (30 kartek)
  • Format albumu wysyłany losowo: 29cm x 29cm lub 24cm x 29cm


Album ślubny doskonałym pomysłem na prezent

Coraz więcej osób w ostatnim czasie poszukuje idealnych rozwiązań na prezent dla nowożeńców. Wbrew pozorom nie jest to takie proste, ponieważ obecnie posiadamy praktycznie wszystko i tak naprawdę nie jest wcale trudno większość rzeczy kupić. Jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że bardzo ważne w tej sytuacji jest między innymi kupienie takiej pamiątki, która będzie niosła za sobą dobre wspomnienia. Co więc warto wybrać w tym przypadku?

Coraz chętniej wybierany album na zdjęcia dla pary młodej

Na pewno jeżeli chcemy aby był to z naszej strony rzeczywiście wyjątkowy prezent, powinniśmy zdecydować się na popularny w ostatnim czasie album ślubny na zdjęcia dla pary młodej. Coraz więcej osób wybiera właśnie to rozwiązanie, ponieważ ten prezent może być wyjątkowy, a także spersonalizowany. Dzięki temu para młoda, która go od nas otrzyma z pewnością poczuje się wyjątkowo.
Nie powinniśmy zapominać o tym, że jest to idealne wyjście, jeżeli rzeczywiście nie wiemy, co młodym kupić. Choć pomysłów na rynku jest bardzo dużo i tym samym zarówno w sklepach internetowych, jak również stacjonarnych możemy znaleźć wiele inspiracji nie powinniśmy zapominać o tym, że wszystko tak naprawdę już było. Dlatego to właśnie album na zdjęcia ślubne może być bardzo niespodziewanym podarkiem, na który warto się zdecydować jeżeli rzeczywiście chcemy zaskoczyć parę młodą. Bardzo często nowożeńcy mają wiele zdjęć ze ślubu oraz z wesela, jednak tak naprawdę nie ma nigdy czasu, aby je wywołać. Na pewno jeżeli sprezentujemy taki album na zdjecia weselne możemy być pewni, że młoda para w końcu znajdzie czas, aby wywołać najbardziej szczególne dla nich ujęcia i tym samym umieścić właśnie w tym albumie.

Dlaczego warto zdecydować się na album na zdjęcia ślubne?

Przede wszystkim nie powinniśmy zapominać o tym, że tak naprawdę taki album nie kosztuje zbyt dużo. Decydując się na jego zakup możemy być pewni, że nie wydamy zbyt dużo pieniędzy, a będziemy mogli dzięki temu sprawić naprawdę dużą radość nowożeńcom. Tak naprawdę jest to wspaniała pamiątka, która jeżeli będzie odpowiednio zagospodarowana, może przynieść nowożeńcom wiele radości i uśmiechu. Na pewno nawet po latach możemy otworzyć taki album i powspominać jedno z najpiękniejszych wydarzeń w naszym życiu. Zdecydowanie jest to bardzo solidny produkt, który może na naszych półkach przetrwać w nienaruszonym stanie bardzo długo, o czym warto podczas zakupu pamiętać.

Zobacz także