Biała ramka na ślubne zdjęcie. Grafika z gałązkami i zielonymi listkami.
search
  • Biała ramka na ślubne zdjęcie. Grafika z gałązkami i zielonymi listkami.

RAMKA na ślubne zdjęcie prezent dla Pary Młodej Zielone Gałązki

54,98 zł
Brutto
Biała ramka na zdjęcie ślubne to super pomysł na dodatek do prezentu ślubnego. Zdjęcia to najpiękniejsze momenty naszego życia uchwycone aparatem fotograficznym. Pozwalają nam uchwycić wzruszające chwile i pomagają nam zapamiętać je na zawsze. Ramka na zdjęcie podarowana w prezencie ślubnym, pozwoli Parze Młodej wybrać ulubioną ślubną fotografię. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: nie
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Biała ramka na zdjęcie ślubne to super pomysł na dodatek do prezentu ślubnego. Zdjęcia to najpiękniejsze momenty naszego życia uchwycone aparatem fotograficznym. Pozwalają nam uchwycić wzruszające chwile i pomagają nam zapamiętać je na zawsze. Ramka na zdjęcie podarowana w prezencie ślubnym, pozwoli Parze Młodej wybrać ulubioną ślubną fotografię. Wyeksponowana w salonie czy sypialni codziennie będzie przypominać im o najważniejszym dniu w życiu. Zadbaj, by prezent przygotowany przez Was był nie tylko sentymentalny, ale i praktyczny. Dzięki temu Para Młoda będzie Cię zawsze miło i ciepło wspominać!

Opis:

  • Drewniana ramka w kształcie prostokąta o zaokrąglonych rogach na zdjęcie ślubne. Na środku ramki znajduje się miejsce na umieszczenie fotografii ślubnej. Szybka zabezpiecza zdjęcie przed zniszczeniem. Ramka posiada z tyłu nóżkę, która umożliwia postawienie jej na półce czy szafce. Biały kolor pasuje do każdego wnętrza.

  • Ramkę ozdobimy nadrukiem wykonanym najnowocześniejszą metodą, która gwarantuje piękną jakość nadruku oraz doskonałą jakość na długie lata. Grafika przedstawia gałązki z zielonymi listkami. Jedna oplata lewy górny róg miejsca na zdjęcie, druga znajduje się po przekątnej, na dole ramki. Bezpośrednio pod zdjęciem umieścimy napis "Na zawsze razem". Jeszcze niżej znajdą się imiona Pary Młodej zapisane ciemnozieloną czcionką pasującą do całości. Wykonamy je ozdobnym fontem.

Zastosowanie:

  • Ramka na ślubne zdjęcie to klasyczny prezent dla Pary Młodej. Ulubiona fotografia ze ślubu i wesela umieszczona w ramce, z pewnością będzie ich ulubioną pamiątką z najważniejszego w życiu dnia. Prezent ślubny powinien być unikalny. Upominki z imionami Nowożeńców z pewnością wyróżniają się na tle innych prezentów i stają się wyjątkowymi pamiątkami.

  • Ramka na ślubne zdjęcie to doskonały dodatek do innych upominków na ślub. W połączeniu z albumem na ślubne zdjęcia stworzycie wspaniały zestaw prezentowy. Mimo technologi robienia zdjęć cyfrowych, która cały czas się rozwija, tradycyjne zdjęcia nadal górują nad cyfrowymi. Nie ma nic przyjemniejszego, jak romantyczny wieczór z ukochanym małżonkiem spędzony na oglądaniu ślubnych zdjęć.  Podaruj Parze Młodej piękną pamiątkę i pozwól im cieszyć się wspomnieniami przez wiele kolejnych lat.

Wymiary:

  • ramka: 20cm × 20cm
  • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10cm × 15cm

Zobacz także