Piękny album ślubny z kolekcji Forever Together.
search
  • Piękny album ślubny z kolekcji Forever Together.
  • Piękny album ślubny z kolekcji Forever Together.

ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej Forever Together

94,98 zł
Brutto

Album personalizowany wspomnienia ślubne Forever Together to piękny pomysł na sprawienie sobie prezentu z okazji ślubu. Taki upominek może podarować Pan Młody swojej małżonce. Na pewno wywoła on łzy wzruszenia. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Album personalizowany wspomnienia ślubne Forever Together to piękny pomysł na sprawienie sobie prezentu z okazji ślubu. Taki upominek może podarować Pan Młody swojej małżonce. Na pewno wywoła on łzy wzruszenia. 

Opis:

  • Album personalizowany wspomnienia ślubne Forever Together to elegancka pamiątka ślubna. Okładka albumu jest z ekoskóry. Na niej widnieje okolicznościowy nadruk. Są to efektowne kwiaty w kolorach różowym, ciemnoróżowym, a także z zielonymi listkami. Rozłożyste pąki odnoszą się do dojrzałego i głębokiego uczucia, które Was połączyło. Kwiaty są przesłonięte dekorem rombu, który jest podkreślony różowym obramowaniem. W nim znajdzie się napis: „Nasze wspomnienia”. Poniżej umieścimy Wasze imiona, a w kolejnym wierszu datę Waszego ślubu. Biała okładka stanowi elegancki kontrast dla kolorowej grafiki, a dbałość o szczegóły podkreślają widoczne przeszycia. Wewnątrz każda strona przełożona jest pergaminem, co chroni zdjęcia przed przecieraniem czy matowieniem. Wielostronnicowy album pozwoli Wam zachować wszystkie najważniejsze wspomnienia uwiecznione na fotografiach. Będzie piękną ozdobą Waszego wspólnego mieszkania i pamiątką tego wyjątkowego wydarzenia w Waszym życiu.            

Zastosowanie:

  • Album personalizowany wspomnienia ślubne Forever Together możesz podarować swojej świeżo upieczonej małżonce tuż po ślubie. Oczywiście to również prezent, który swojemu mężowi może sprawić Panna Młoda. Nic nie stoi na przeszkodzie, byście zakupili go razem jako pierwszą wspólną rzecz. Może być to też jedna z dekoracji ślubnej sali. Wtedy obok księgi gości zakupicie album i umieścicie na stoliku. Takie rozwiązanie sprawdzi się, gdy zamawiacie na wesele fotobudkę. Wtedy wydrukowane zdjęcia z gośćmi mogą od razu trafić do albumu. Możecie przy okazji poprosić ich o podpisy pod zdjęciem, co będzie dla Was dodatkową pamiątką. Do albumu personalizowanego wspomnienia ślubne Forever Together trafią także zdjęcia ze ślubnej sesji. Nie zabraknie miejsca także na ułożony chronologicznie fotoreportaż ślubny. A jeśli nie możecie się zdecydować i zdjęć jest naprawdę dużo, kupcie po prostu dwa albo nawet kilka albumów. W ten sposób stworzycie elegancką, tradycyjną fotokronikę ślubnych wydarzeń.   
Wymiary:
  • 60 stron (30 kartek)
  • Format albumu wysyłany losowo: 29 cm x 29 cm lub 24 cm x 29 cm

Zobacz także