Słodki prezent dla Pary. Bukiet z krówkami z personalizowanym opakowaniem.
search
  • Słodki prezent dla Pary. Bukiet z krówkami z personalizowanym opakowaniem.
  • Pyszny prezent na ślub, rocznicę czy jako podziękowanie dla rodziców. Bukiet złożony z krówek.

BUKIET ślubny z krówkami słodki upominek dla Pary Młodej z imionami i datą

144,98 zł
Brutto

Ślub to okazja, kiedy dwa serca łączą się w jedno, a pamiątki z tej uroczystości stają się bezcennymi skarbami. To chwila, kiedy prezent ślubny niesie ze sobą nie tylko wartość materialną, ale również emocjonalną, mogąc wyrazić głębokie uczucia i życzenia dla młodej pary. Bukiet złożony z krówek jest połączeniem estetycznej przyjemności i słodkiego smaku. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to uroczystość, gdzie każdy detal ma znaczenie, a dobrze przemyślany prezent może dodać magicznego wymiaru do tej niezapomnianej okazji. Cudowne chwile, wypowiedziane przysięgi, a także wymiana upominków stają się częścią wspomnień, które młoda para będzie pielęgnować przez całe życie.

Oryginalny bukiet ślubny to połączenie słodkiej niespodzianki z wizualnym wdziękiem. Każdy element bukietu jest starannie zawinięty w czerwony papier ozdobny, który swoją głębią koloru przypomina o intensywności uczuć towarzyszących ślubowi. Na opakowaniach słodkich krówek wypisane są imiona zakochanych oraz data ich specjalnego dnia, stanowiące personalizowany akcent. Etykiety w białym kolorze uzupełnione są ilustracją delikatnych róż. Wplecione między cukierki kwiaty w pastelowych tonach dodają bukietowi lekkiej estetyki, tworząc tym samym miłą alternatywę dla tradycyjnych ślubnych wiązanek.

Bukiet stanowi doskonałą propozycję na prezent ślubny, wnosząc ciepło i osobisty akcent w ten szczególny dzień. Jednak jego zastosowanie wykracza poza sam ślub – sprawdzi się również jako wyraz podziękowania dla rodziców lub innych ważnych osób, których wsparcie było nieocenione w czasie przygotowań do ceremonii. Na rocznicę, taki bukiet może ożywić i przypomnieć o słodyczy początkowych dni wspólnego życia, a krówki – rozpływając się w ustach – będą smakowitym przypomnieniem o dniu, który zmienił wszystko.

Wymiary:

  • Ilość krówek: ok. 31 sztuk

Zobacz także