Gotowy bukiet prezentowy z upominkami dla mężczyzny.
search
 • Gotowy bukiet prezentowy z upominkami dla mężczyzny.
 • Gotowy bukiet prezentowy z upominkami dla mężczyzny.
 • Czarne skarpety na prezent dla super taty. Praktyczne podziękowanie ślubne,
 • Skarpety w czarnym kolorze z napisem Super Świadek. Wyjątkowe podziękowanie ślubne dla mężczyzny.
 • Gotowy bukiet prezentowy z upominkami dla mężczyzny.
 • Gotowy bukiet prezentowy z upominkami dla mężczyzny.

BUKIET dla mężczyzny pełen prezentów Oryginalny podarunek

239,98 zł
Brutto

Wybór odpowiedniego prezentu bywa wyzwaniem. Jeśli nie wiesz, co podarować w prezencie bliskiej osobie, warto pomyśleć o zestawie upominkowym. Zestaw odpowiednio dobranych produktów z pewnością zaskoczy obdarowanego bardziej niż kolejne perfumy czy krawat. Nasz bukiet pełen prezentów to ciekawa propozycja na prezent dla mężczyzny na każdą okazję.

Rodzaj skarpet: Super tata
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wybór odpowiedniego prezentu bywa wyzwaniem. Jeśli nie wiesz, co podarować w prezencie bliskiej osobie, warto pomyśleć o zestawie upominkowym. Zestaw odpowiednio dobranych produktów z pewnością zaskoczy obdarowanego bardziej niż kolejne perfumy czy krawat. Nasz bukiet pełen prezentów to ciekawa propozycja na prezent dla mężczyzny na każdą okazję — sprawdzi się jako upominek urodzinowy, na dzień chłopaka, na dzień ojca czy jako prezent dla świadka. Oryginalna kompozycja produktów w formie dużego bukietu wygląda zjawiskowo i elegancko. Taki prezent z pewnością ucieszy obdarowaną osobę i zwróci uwagę gości. 

Bukiet dla mężczyzny pełen prezentów — brzmi intrygująco? Zapewne! Nasz zestaw produktów ułożony w kształt bukietu z powodzeniem zastąpi bukiet kwiatów — będziesz mógł go wręczyć bliskiej osobie. Szukasz prezentu dla taty, męża, chłopaka lub brata, ale nie chciałbyś podarować mu kolejnego krawatu albo koszuli? Zdecyduj się na bardziej kreatywne rozwiązanie, jakim jest właśnie bukiet dla mężczyzny. To zestaw starannie dobranych produktów, które przypadną do gustu każdemu. 

W skład bukietu dla mężczyzny wchodzą:
 • aromatyczna kawa,

 • trzy słoiczki z miodzikami,

 • drewniana mucha — wzór wybierany losowo,

 • skórzany pasek,

 • mleczna czekolada w ozdobnym opakowaniu z napisem Słodkiego życia,

 • skarpetki w kolorze czarnym z napisem do wyboru: Super świadek/Super tata.

Wszystkie produkty są starannie ułożone w bukiet, odpowiednio przymocowane i owinięte ozdobnym papierem. Dół bukietu zdobi wstążka zawiązana w dużą kokardę. Produkty nie zostały dobrane przypadkowo — ten zestaw prezentowy w formie bukietu dedykowany jest mężczyznom. Zawiera akcesoria, które wzbogacą każdą męską garderobę — skórzany pasek, drewnianą muchę i skarpetki z napisem. Takie oryginalne dodatki zostaną docenione przez każdego indywidualistę lubiącego podkreślać własny styl. Aromatyczna kawa, smakowe syropy i mleczna czekolada to produkty, które dodatkowo umilą chwilę relaksu. Bukiet pełen prezentów to oryginalny podarunek dla mężczyzny, który jest gotowy do wręczenia. Tak przygotowany prezent dla niego wygląda zjawiskowo i zwróci uwagę wszystkich gości.

Zobacz także