Zestaw dwóch kieliszków do wina z napisem mąż i żona.
search
  • Zestaw dwóch kieliszków do wina z napisem mąż i żona.

KOMPLET kieliszków do wina na prezent na rocznicę ślubu Żona i Mąż

99,98 zł
Brutto
Ekskluzywny zestaw wyjątkowych kieliszków do wina to fantastyczny pomysł na prezent dla pary obchodzącej rocznicę ślubu. Jeśli Twoi bliscy uwielbiają romantyczne wieczory przy kieliszku ulubionego wina, koniecznie podarujcie im zestaw z ich imionami. Tak osobisty prezent na stałe zagości w ich zastawie. Do tego dokup ich ulubiony trunek i super zestaw na upominek gotowy! 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ekskluzywny zestaw wyjątkowych kieliszków do wina to fantastyczny pomysł na prezent dla pary obchodzącej rocznicę ślubu. Jeśli Twoi bliscy uwielbiają romantyczne wieczory przy kieliszku ulubionego wina, koniecznie podarujcie im zestaw z ich imionami. Tak osobisty prezent na stałe zagości w ich zastawie. Do tego dokup ich ulubiony trunek i super zestaw na upominek gotowy! Wyróżnijcie się na tle pozostałych gości zaproszonych na świętowanie rocznicy i wręczcie imienny upominek, który zostanie z jubilatami przez wiele kolejnych długich lat. Możecie podarować go zarówno na 5-tą, jaki i 55-tą rocznicę ;)

Opis:

  • Wyjątkowo elegancki zestaw dwóch kieliszków do wina. Pękate szklaneczki umieszczone są na smukłej nóżce. Jeden z nich ma napis "mąż (serduszko) imię", a drugi "żona (serduszko) imię". Napisy "Żona" i "Mąż" wykonamy czcionką prostą, nowoczesną, a imiona jubilatów wydrukowane są krojem z wieloma ozdobnikami. Nadruk wykonany jest mega trwała, nowoczesną metodą, która nie zetrze się przy ręcznym zmywaniu.

Zastosowanie:

  • Taki zestaw doskonale sprawdzi się jako prezent dla pary obchodzącej rocznicę ślubu. Możecie obdarować nim przyjaciół, rodziców czy dziadków. Jeśli są koneserami wina, kieliszki będą strzałem w dziesiątkę. Podpisane naczynia z pewnością sprawią, że już nigdy nie pomylą oni swoich kieliszków ;) Komplet kieliszków do wina z imionami to doskonały dodatek na romantyczne wieczory spędzone z deską serów i ulubionym trunkiem obdarowanej pary. Nie od dziś wiadomo, że takie wieczory spędzane razem zacieśniają więź. Każda kolejna rocznica celebrowana w taki sposób będzie przypominać jubilatom najpiękniejsze chwile spędzone razem. Jeśli jest więc coś piękniejszego, co możecie podarować bliskim, to jest to właśnie spólnie spędzony czas na przyjemnościach ;)

Wymiary:

  • pojemność kieliszków to 480 ml

Zobacz także