Okazjonalna kartka z motywem kwiatów idealnie sprawdzi się jako prezent na rocznicę. Na kartce umieścimy życzenia.
search
  • Okazjonalna kartka z motywem kwiatów idealnie sprawdzi się jako prezent na rocznicę. Na kartce umieścimy życzenia.
  • Kartka na rocznicę ślubu w pięknej kolorystyce. Na niej umieścimy grafikę z kwiatami i życzeniami.

Kartka Na Rocznicę Ślubu Prezent Dla Pary Sweet Roses

18,98 zł
Brutto
Personalizowany upominek z okazji rocznicy ślubu w postaci kartki okolicznościowej. Na niej znajduje się urocza grafika z kwiatami, które idealnie pasują na uroczystość rocznicy ślubu. Kartka jest w jasnej kolorystyce, dlatego będzie to niezwykły prezent. Personalizowana kartka sprawdzi się jako pamiątka dla pary z rocznicy ślubu. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowany upominek z okazji rocznicy ślubu w postaci kartki okolicznościowej. Na niej znajduje się urocza grafika z kwiatami, które idealnie pasują na uroczystość rocznicy ślubu. Kartka jest w jasnej kolorystyce, dlatego będzie to niezwykły prezent. Personalizowana kartka sprawdzi się jako pamiątka dla pary z rocznicy ślubu. Jeżeli szukacie oryginalnego prezentu dla osób obchodzących rocznicę ślubu to personalizowana kartka taka z pewnością jest. 

Opis
:
  • Personalizowana kartka okolicznościowa idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie prezentu na rocznicę ślubu dla Pary. W zestawie znajduje się również dopasowana koperta w jasnym odcieniu. Kartka jest wykonana z wysokiej jakości papieru, posiada dwustronny nadruk. Na kartce umieścimy grafikę, która przedstawia efektowne kwiaty w różowym odcieniu oraz listki w różnych rozmiarach. Na głównej stronie widnieje efektowna, zdobiona ramka wewnątrz, której napiszemy liczbę rocznicy ślubu. Nad ozdobną ramką widnieje grafika, która przedstawia koronę. Poniżej ramki umieścimy imiona Par, która obchodzi rocznicę ślubu.
  • Druga strona dekoracyjnej kartki obejmuje również ozdobną ramkę, która charakteryzuje się tym, że wewnątrz umieścimy inicjały zakochanych. Nowoczesną czcionka wykonamy na kartce życzenia skierowane do zakochanych osób:
Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami,
by szczęście w Waszym życiu nie znało miary,
by codziennie słońce mocno Wam świeciło,
a Wasze uczucie nigdy się nie skończyło.
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu.
Podpis
Data 

Zastosowanie:
  • Dekoracyjna kartka okazjonalna to wyjątkowy upominek na rocznicę ślubu dla zaprzyjaźnionej pary, rodziców, dziadków i innych bliskich osób. W szczególności sprawdzi się jako pomysłowa propozycja przekazania niezwykłych życzeń. Kartkę można podarować osobiście lub wysłać, ponieważ w zestawie znajduje się dopasowana koperta. Kartka posiada najważniejsze informacje dotyczące rocznicy ślubu, dlatego będzie to wyjątkowa pamiątka z uroczystości na wiele lat. Dzięki personalizacji będzie wiadomo od kogo jest ten niezwykły upominek z rocznicy ślubu. Napisy na kartce wykonane są nowoczesną czcionką, a grafika kwiatowa jest zachowana w modnej kolorystyce.
Wymiary:
12 x 17 cm

Zobacz także