Personalizowana skarbonka 3D prezent na rocznicę. Skarbonka wzbogacona jest o kwiatową grafikę.
search
  • Personalizowana skarbonka 3D prezent na rocznicę. Skarbonka wzbogacona jest o kwiatową grafikę.
  • Personalizowana skarbonka 3D prezent na rocznicę. Skarbonka wzbogacona jest o kwiatową grafikę.

SKARBONKA 3D Prezent Na Rocznicę Ślubu Sweet Roses

94,98 zł
Brutto

Pomysłowy prezent dla osób obchodzących rocznicę ślubu w postaci personalizowanej skarbonki 3D. Personalizacja na skarbonce nadaje osobistego charakteru oraz podkreśli ważność uroczystości rocznicy ślubu. Wyjątkowy upominek dla zakochanych w postaci praktycznego prezentu na przechowywanie oszczędności. Obdarowane osoby wykorzystają skarbonkę jako miejsce na zbieranie pieniędzy na wymarzony cel. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pomysłowy prezent dla osób obchodzących rocznicę ślubu w postaci personalizowanej skarbonki 3D. Personalizacja na skarbonce nadaje osobistego charakteru oraz podkreśli ważność uroczystości rocznicy ślubu. Wyjątkowy upominek dla zakochanych w postaci praktycznego prezentu na przechowywanie oszczędności. Obdarowane osoby z pewnością wykorzystają skarbonkę jako miejsce na zbieranie pieniędzy na wymarzony cel. Dzięki temu, że na skarbonce umieścimy liczbę, która to rocznica będzie to niezwykła pamiątka z tej wyjątkowej uroczystości.

Personalizowana skarbonka 3D w formie przestrzennej ramki w białym kolorze. Dzięki temu, że skarbonka posiada transparentną szybkę będzie można obserwować, ile udało się uzbierać oszczędności. Górna część skarbonki posiada miejsce na wrzucanie pieniędzy, monet, banknotów. Wewnątrz skarbonki znajduje się ozdobna karta z motywem kwiatów i listków w jasnej kolorystyce. Na szybce skarbonki umieścimy nadruk w postaci życzeń skierowanych do pary, która obchodzi rocznicę ślubu:
Rocznica ślubu
Imiona Pary
W szczęśliwym małżeństwie jest pewność i zadowolenie, 
które nie ulegają zmianom.
Niech nadchodzące lata jeszcze bardziej zbliżają Was do siebie.
Niech przyniosą Wam wiele radości,
zdrowia i wewnętrznego spokoju.
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu.
Podpis
Data

Wyjątkowy prezent dla pary, która obchodzi rocznicę ślubu. Skarbonka z pewnością będzie wyróżniać się na tle pozostałych prezentów. Wewnątrz możecie również umieścić pieniądze w ramach prezentu rocznicowego, zamiast tradycyjnej kartki z kopertą. Życzenia umieszczone na skarbonce podkreślą ważny charakter uroczystości. Personalizowana skarbonka będzie niezwykłą pamiątką z okazji rocznicy ślubu. Umieszczone życzenia wskażą od kogo jest prezent oraz dla kogo jest ta wyjątkowa skarbonka. Skarbonka pozwoli zbierać oszczędności na wymarzony cel, ponieważ zawiera dużo miejsca na pieniądze. Prezent na rocznicę ślubu powinien być oryginalny i zaskakujący, a skarbonka 3D z pewnością taka jest.
Wymiary:
  • ramka 25,5cm x 25,5cm
  • głębokość: ok 6 cm

Ważne:

  • pieniądze nie są zawartością produktu, lecz przykładową ekspozycją.

Zobacz także