Personalizowany prezent dla mężczyzny. Poduszka z kieszonkami na drobiazgi.
search
  • Personalizowany prezent dla mężczyzny. Poduszka z kieszonkami na drobiazgi.
  • Poduszka z kieszeniami dla mężczyzn. Praktyczna poduszka na drobiazgi.

PODUSZKA z kieszeniami niezbędnik personalizowany prezent dla mężczyzny

69,98 zł
Brutto

Poduszka z kieszeniami to idealny prezent dla każdego mężczyzny, który ceni sobie organizację i wygodę. Dzięki starannie zaprojektowanym kieszeniom, można przechowywać w niej wszystkie drobne przedmioty, zachowując porządek wokół siebie. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewnia nie tylko komfort, ale także trwałość.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Poduszka z kieszeniami to innowacyjny gadżet, który połączy w sobie stylowy design z funkcjonalnością. Dedykowana mężczyznom, którzy cenią sobie wygodę i organizację, ta poduszka stanie się niezastąpionym elementem ich codzienności. Wybierając ten prezent, wybierasz oryginalność i praktyczność, co sprawi, że będzie on używany i doceniany przez długi czas.

Estetyczne wykonanie i staranne detale sprawiają, że poduszka doskonale wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrz, dodając im charakteru. Nie musisz już martwić się o drobne przedmioty, ponieważ każdy z nich znajdzie swoje miejsce w specjalnie zaprojektowanych kieszeniach. Humorystyczne oznaczenie każdej z nich nadaje prezentowi osobisty charakter, czyniąc go niepowtarzalnym. 

Wykonana z miękkich i trwałych materiałów, poduszka zapewnia nie tylko komfort, ale także długotrwałą przyjemność z użytkowania. To doskonały wybór dla tych, którzy poszukują prezentu, który będzie nie tylko praktyczny, ale także spersonalizowany.

Wymiary:

  • 45 x 45 cm

Zobacz także