Czarny fartuch kuchenny z personalizacją.
search
  • Czarny fartuch kuchenny z personalizacją.
  • Fartuch na prezent walentynkowy z imieniem.

FARTUCH kuchenny czarny praktyczny prezent walentynkowy

49,98 zł
Brutto

Elegancki fartuch wykonany z wysokiej jakości materiału. Oryginalny prezent, który łączy praktyczność z personalizacją.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Walentynki to doskonała okazja do wyrażenia uczuć i obdarowania ukochanej osoby oryginalnym prezentem. Nasz czarny fartuch kuchenny to pomysłowy upominek, który pozwala połączyć praktyczność z personalizacją. Fartuch prezentuje się elegancko i klasycznie, lecz to jego niecodzienna personalizacja czyni go niepowtarzalnym.

Ten stylowy fartuch wykonany jest z trwałego materiału i posiada klasyczny kształt z paskami do wiązania w pasie, co zapewnia wygodę noszenia. Na górnej części fartucha znajduje się czerwony napis "JARAM SIĘ JEDZENIEM I...", a pod nim jest miejsce na personalizację, gdzie można dodać imię. Grafika ognia nad tekstem dodaje humoru i sugeruje pasję do gotowania lub grillowania. Praktyczna duża kieszeń na środku fartucha pozwala na wygodne przechowywanie kuchennych akcesoriów.

Ten fartuch to nie tylko prezent na Walentynki, ale także szczególny gest dla kogoś, kto kocha gotowanie. Personalizacja imieniem dodaje mu osobistego charakteru i sprawia, że staje się niepowtarzalnym upominkiem. Jego praktyczność, stylowy wygląd i zabawny przekaz czynią go idealnym prezentem dla miłośników kulinariów, którzy docenią tę nietypową niespodziankę.

Wymiary:

  • 65 × 90 cm

Zobacz także