Personalizowany kubek ze zdjęciem. Kubek z nadrukiem na zamówienie.
search
  • Personalizowany kubek ze zdjęciem. Kubek z nadrukiem na zamówienie.
  • Prezent walentynkowy z własnym zdjęciem. Kubek z indywidualną dedykacją.
  • Podarunek z osobistym akcentem. Personalizowany kubek do kawy.

KUBEK ceramiczny walentynkowy ze zdjęciem pary prezent dla drugiej połówki

39,98 zł
Brutto

Kubek z własnym nadrukiem to niepowtarzalna pamiątka, która stanie się integralną częścią domowego życia. Personalizacja poprzez dodanie waszej fotografii sprawia, że każda chwila staje się jeszcze bardziej niezwykła. To doskonały prezent na Walentynki, urodziny czy rocznicę, który będzie cieszył i przypominał o uczuciach przez długie lata.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ten personalizowany kubek ze zdjęciem to niezrównany prezent walentynkowy, który doda magii każdemu porankowi. Dzięki możliwości umieszczenia ulubionej fotografii na kubku, staje się on nie tylko naczyniem, ale również nośnikiem wspomnień i uczuć. Wyjątkowa dedykacja “Na zawsze razem” i imiona ukochanych sprawiają, że prezent staje się niepowtarzalnym wyrazem miłości.

Kubek walentynkowy to nie tylko codzienna dawka uśmiechu, ale także symbol miłości. Przywołując wspólne chwile, staje się on prawdziwym akcentem romantyzmu w codziennym życiu pary. Każdego ranka, sięgając po kawę lub herbatę, para będzie mogła cieszyć się bliskością i miłością, która łączy ich serca.

Solidna ceramika, z której wykonany jest kubek, zapewnia nie tylko jego trwałość, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Wysoka jakość materiałów oraz staranne wykonanie sprawiają, że kubek jest praktyczny i wygodny w codziennym użytkowaniu, dodając codziennym rytuałom nutkę nostalgicznego akcentu.

Wymiary:

  • pojemność: 330 ml; wysokość: 9,5 cm; średnica: 8,2 cm

Zobacz także