Karta podarunkowa na prezent dla pana młodego z okazji wieczoru kawalerskiego.
search
  • Karta podarunkowa na prezent dla pana młodego z okazji wieczoru kawalerskiego.
  • Karta na pieniądze na prezent dla Pana Młodego.
  • Karta z życzeniami na wieczór kawalerski na prezent dla Pana Młodego.

KARTA PODARUNKOWA do wszystkich barów na Wieczór Kawalerski

18,98 zł
Brutto
Popularnym prezentem na wiele okazji jest karta podarunkowa. To zawsze trafny prezent i tak jest również w przypadku wieczoru kawalerskiego. Taki prezent dla Pana Młodego na pewno przypadnie mu do gustu. Na uwagę zasługują humorystyczne życzenia wewnątrz karty i dopracowany design. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Popularnym prezentem na wiele okazji jest karta podarunkowa. To zawsze trafny prezent i tak jest również w przypadku wieczoru kawalerskiego. Taki prezent dla Pana Młodego na pewno przypadnie mu do gustu. Na uwagę zasługują humorystyczne życzenia wewnątrz karty i dopracowany design. 

Opis:
  • Karta podarunkowa na wieczór kawalerski jest utrzymana w czarnym kolorze. Na tym tle świetnie prezentują się białe napisy. Na grafice pieczęci widnieje napis: Karta podarunkowa na wieczór kawalerski. Poniżej widoczna jest grafika dłoni mężczyzny trzymającego szklankę whiskey z lodem. Po otwarciu karty podarunkowej na wieczór kawalerski oczom przyszłego Pana Młodego ukażą się życzenia rozpoczynające się od bezpośredniego zwrotu do niego. Zatem najpierw widnieć będzie imię Pana Młodego w odmianie gramatycznej. Dalej znajdzie się treść wierszowanych życzeń. Wszystkie dotyczą żony i jej pożądanych cech. Zatem będziecie życzyć, by była miła, robiła śniadania, smacznie gotowała, ponad życie kochała, dbała o wspólne gniazdko, a przy tym zawsze świetnie wyglądała. Na koniec życzycie przyszłemu panu młodemu, by tolerowała imprezy z kumplami i potrafiła sprostać każdej zachciance. Obok życzeń widoczna jest grafika butelki szkockiego whiskey i szklanki do whiskey. Z prawej strony widnieć będzie napis: Do wszystkich barów i miejsce na włożenie pieniędzy. Nie zabraknie również życzeń udanego wieczoru kawalerskiego i Waszego podpisu.

Zastosowanie:
  • Karta podarunkowa na wieczór kawalerski świetnie sprawdzi się na pieniężny prezent, który możecie włożyć do środka. Jednocześnie sama w sobie jest świetną niespodzianką, a zarazem pamiątką tej wyjątkowej imprezy w męskim gronie.  Karta podarunkowa na wieczór kawalerski to prezent dla Pana Młodego, który może wykorzystać jeszcze tego samego dnia, a właściwie wieczoru. Sprawdzi się jako dodatkowy budżet na wieczór kawalerski i zamawiany dla siebie i kolegów alkohol. Napis do wszystkich barów wskazuje na przeznaczenie pieniężnego prezentu. Oczywiście do środka, zamiast gotówki, możecie włożyć kartę podarunkową do ulubionego pubu Pana Młodego. Karta podarunkowa na wieczór kawalerski może zostać zrealizowana także w późniejszym terminie. W końcu będzie to okazja do kolejnego męskiego spotkania i powspominania wieczoru kawalerskiego. 

Wymiary:
  • 14 cm x 14,
  • do kartki dołączamy kwadratową kopertę.

Zobacz także