Piersiówka brelok z imieniem pana młodego. Prezent na wieczór kawalerski.
search
  • Piersiówka brelok z imieniem pana młodego. Prezent na wieczór kawalerski.

PIERSIÓWKA brelok praktyczny prezent gadżet na Wieczór Kawalerski

32,98 zł
Brutto
Organizacja wieczoru kawalerskiego wymaga szczególnej oprawy. Trzeba też zadbać o prezent dla Pana Młodego, a także podziękowania dla wszystkich uczestników wieczoru kawalerskiego. W obu przypadkach świetnie może sprawdzić się piersiówka na wieczór kawalerski z brelokiem. To nietuzinkowy gadżet, który każdemu przypadnie do gustu!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizacja wieczoru kawalerskiego wymaga szczególnej oprawy. Trzeba też zadbać o prezent dla Pana Młodego, a także podziękowania dla wszystkich uczestników wieczoru kawalerskiego. W obu przypadkach świetnie może sprawdzić się piersiówka na wieczór kawalerski z brelokiem. To nietuzinkowy gadżet, który każdemu przypadnie do gustu!

Opis:
  • Piersiówka na wieczór kawalerski z brelokiem jest wykonana z metalu i utrzymana w srebrnym kolorze. Jest wyposażona w metalową zakrętkę i właśnie do niej dołączony jest brelok. Na powierzchni piersiówki wykonamy napis: Wieczór Kawalerski. Umieścimy na niej także imię Pana Młodego w odmianie gramatycznej. Napisy znajdą się wewnątrz rombu, a wnętrze figury zdobić będą jeszcze trzy gwiazdki pod personalizacją i dwie pomiędzy napisem Wieczór. Pięć gwiazdek symbolizuje najlepszą jakość, zatem piersiówka na wieczór kawalerski z brelokiem sprawdzi się na wysokiej jakości alkohol. 

Zastosowanie:
  • Piersiówka na wieczór kawalerski z brelokiem może być formą podziękowania dla wszystkich uczestników wieczoru kawalerskiego. Będzie praktycznym dodatkiem do kluczy, a jednocześnie sprawdzi się na kolejnych imprezach. Oczywiście może być to też prezent dla Pana Młodego. Taki upominek będzie zawsze przypominał o wspaniałej zabawie w męskim gronie. Warto zainwestować w taki gadżet na wieczór kawalerski, gdyż może być również świetnym rekwizytem do okolicznościowych zdjęć z tej imprezy i wznoszenia toastów. Pamiętajcie, by piersiówkę wypełnić ulubionym alkoholem Pana Młodego. Na pewno świetnie sprawdzi się na dobrą wódkę, ale w piersiówce może znaleźć się również whiskey albo brandy.              

Wymiary:
  • Pojemność: 30 ml.

Zobacz także