Szklanka do whisky. Praktyczny prezent dla Pana Młodego.
search
  • Szklanka do whisky. Praktyczny prezent dla Pana Młodego.
  • SZKLANKA do Whisky na Wieczór Kawalerski Prezent dla Pana młodego od kolegów

SZKLANKA do Whisky na Kawalerski Prezent dla Pana Młodego od kolegów

28,98 zł
Brutto
Wieczór kawalerski jest swoistym pożegnaniem wolności i kawalerskiego życia. Jest pełen nostalgii, ale przede wszystkim świetnej zabawy, zakrapianej dobrym, wysokiej jakości alkoholem. Dlatego doskonałym prezentem dla Pana Młodego będzie szklanka do whisky na wieczór kawalerski. Model z grawerem i personalizacją na pewno mu się spodoba!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór kawalerski jest swoistym pożegnaniem wolności i kawalerskiego życia. Jest pełen nostalgii, ale przede wszystkim świetnej zabawy, zakrapianej dobrym, wysokiej jakości alkoholem. Dlatego doskonałym prezentem dla Pana Młodego będzie szklanka do whisky na wieczór kawalerski. Model z grawerem i personalizacją na pewno mu się spodoba!

Opis:
  • Szklanka do whisky na wieczór kawalerski jest wykonana z grubego szkła i ma nieco kanciasty kształt. Najgrubsze jest dno takiej szklanki, co ma zapewnić utrzymanie odpowiedniej temperatury whisky w wersji klasycznej lub z lodem. Szklanka do whiskey jest ozdobiona napisem Wieczór kawalerski, a także imieniem Pana Młodego w odmianie gramatycznej. Ów napis znajduje się wewnątrz figury w kształcie rombu z podwójną krawędzią. Nad nim nadrukujemy ponadto bieżący rok. Słowo kawalerski będzie widniało na szarfie. Pod napisem widoczne będą jeszcze trzy gwiazdki, które są często symbolem wysokiej jakości alkoholu. 

Zastosowanie:
  • Szklanka do whisky na wieczór kawalerski może stać się wyjątkową częścią większego zestawu. Pan Młody wyeksponuje ją w swoim barku obok karafki i innych szklanek. Zanim to jednak nastąpi, szklanka może służyć mu do toastów w czasie wieczoru kawalerskiego. Szklanka do whisky na wieczór kawalerski może być prezentem dla każdego uczestnika wieczoru kawalerskiego. Możecie w nich przygotowywać w czasie imprezy popularny drink, czyli whiskey z lodem i colą. Taka szklanka do whiskey będzie również świetnym tłem czy rekwizytem do zdjęć wykonanych w czasie wieczoru kawalerskiego.
Wymiary:
  • Pojemność: 280 ml.

Zobacz także