Krawat w czarnym kolorze ze złotym napisem game over. Gadżet na kawalerski.
search
  • Krawat w czarnym kolorze ze złotym napisem game over. Gadżet na kawalerski.
  • Czarny krawat z napisem wieczór kawalerski game over.

KRAWAT na wieczór kawalerski Game Over

10,98 zł
Brutto
Czarny krawat na gumce, idealnie sprawdzi się jako gadżet na imprezę, czy dodatek do prezentu dla Przyszłego Pana Młodego. Na krawacie znajduje się duży napis GAME OVER oraz wieczór kawalerski.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Krawat na wieczór kawalerski z zabawnym napisem okaże się idealnym dodatkiem dla przyszłego Pana Młodego. Mogą też go założyć pozostali uczestnicy. Zarówno kolorystyka, jak i nadruk składają się w całość, która w żartobliwy sposób nawiązuje do sytuacji, jaką jest zmiana stanu cywilnego. Zdecydowanie warto zainwestować w taki gadżet na tę wyjątkową okazję.

  • Krawat na wieczór kawalerski na gumce. Jest łatwy do założenia i pasuje do każdej stylizacji i na każdą szyję! Ma czarny kolor, a zdobi go duży napis „GAME OVER” oraz mniejszy „wieczór kawalerski”. Krawat powstał z przyjemnego w dotyku materiału i z powodzeniem przetrwa całą imprezę. Można go zostawić na pamiątkę lub wykorzystać ponownie, gdy nadejdzie pora zaślubin kolejnego z kolegów!
  • Na każdej imprezie warto prezentować się elegancko, ale na niektórych można tę zasadę nieco nagiąć. Ten krawat na wieczór kawalerski z zabawnym napisem GAME OVER sprawdzi się doskonale! Jeśli organizujesz to przyjęcie, to możesz włączyć krawat do zestawu upominków dla przyszłego Pana Młodego. Z pewnością ucieszy się, widząc taki gadżet i chętnie będzie go nosił przez cały wieczór dla uhonorowania ostatnich chwil w stanie kawalerskim. Możesz też przygotować zestaw takich krawatów dla wszystkich uczestników imprezy. Będzie to Wasz znak rozpoznawczy, dzięki któremu nikt się nie zgubi podczas szalonego rajdu po klubach!
Wymiary:
  • 10 x 32 cm

Zobacz także