Aranżacja stołu na wieczór panieński. Dekoracje w kolorze różowym
search
  • Aranżacja stołu na wieczór panieński. Dekoracje w kolorze różowym
  • Dodatki i ozdoby stołu na panieński.
  • Szklanka do drinków z personalizacją. Prezent na panieński dla panny młodej.

SZKLANKA do drinków prezent dla Panny Młodej Bride to Be

28,98 zł
Brutto
Prezent dla Panny Młodej w postaci szklanki do drinków. Na powierzchni szklanki umieścimy naklejkę w białym kolorze, która zawiera napis Bride to Be.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Prezent dla Panny Młodej w postaci szklanki do drinków. Na powierzchni szklanki umieścimy naklejkę w białym kolorze, która zawiera napis Bride to Be.

  • Szklanka do drinków z personalizacją. Ma standardową pojemność i kształt typowy właśnie dla literatek do alkoholi. Na szkle umieścimy biały nadruk z tekstem „Bride to be”, imieniem przyszłej panny młodej oraz datą wieczoru panieńskiego. Dziewczęcym akcentem jest niewielkie białe serduszko znajdujące się pomiędzy napisami. Szklaneczka sprawdzi się podczas przyjęcia, ale po nim będzie również wspaniałą pamiątką.
  • Przyszła panna młoda zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie na swoim wieczorze panieńskim. W tym zadaniu doskonale sprawdzi się szklanka do drinków z personalizacją z kolekcji Bride to Be. Pomoże wyraźnie zaznaczyć, która z dziewczyn wychodzi za mąż. Ponadto sprawdzi się podczas przyjęcia w domu, na świeżym powietrzu lub w lokalu. Szklanka do drinków może okazać się znakomitym pomysłem na prezent dla przyszłej panny młodej. Personalizacja nada jej osobisty charakter i podkreśli, na czyją cześć odbywa się przyjęcie. Można jednak pójść o krok dalej i zamówić tyle szklanek, ilu będzie gości. Ważną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że możemy zadbać o dopasowane do okazji detale, a przy okazji wybrać coś, co jest praktyczne. Pojedyncza szklanka dla panny młodej jednak pomoże uniknąć pomylenia drinków. Poza oryginalnym napisem literatka jest na wskroś klasyczna, z kwadratowym i grubym dnem.
Wymiary:
  • poj. 280 ml.

Zobacz także