Aranżacja stołu na wieczór panieński w różowej kolorystyce.
search
  • Aranżacja stołu na wieczór panieński w różowej kolorystyce.
  • Ozdoby stołu na wieczór panieński w postaci różowych dodatków.
  • Kubek termiczny w czarnym kolorze z grawerem. Prezent dla przyszłej Panny Młodej na panieński.

KUBEK termiczny oryginalny kształt prezent dla Panny Młodej Bride to Be

89,98 zł
Brutto
Kubek termiczny w czarnym kolorze ma matową powierzchnię i ciekawy kształt. Wykonamy na nim grawer w postaci napisu Bride to be, a także imię Panny Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kubek termiczny o oryginalnym kształcie z kolekcji "Bride to Be" to wyjątkowy prezent przeznaczony dla przyszłej Panny Młodej. Jest to praktyczny i elegancki gadżet, który stanowi doskonałą pamiątkę z okresu przygotowań do ślubu. Przy okazji pozwoli zachować odpowiedni poziom nawodnienia w czasie gorączkowych przygotowań!

  • Kubek termiczny o matowej powierzchni, który wyróżnia się nie tylko eleganckim designem, ale także ciekawym kształtem. Jego powierzchnię zdobią wgłębienia o geometrycznych kształtach. Personalizacja z imieniem panny młodej oraz napis „Bride to Be” mają złoty kolor kontrastujący z ciemnym tłem. Jest on dostosowany do utrzymania napoju w odpowiedniej temperaturze, co sprawia, że jest idealny zarówno do gorących, jak i zimnych napojów.  Kubek ma również wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie i użytkowanie.
  • Kubek termiczny o oryginalnym kształcie z kolekcji "Bride to Be" to prezent, który nie tylko jest praktyczny, ale także pełen emocjonalnej wartości. Personalizacja w postaci imienia panny młodej nadaje mu wyjątkowego charakteru. Ten prezent będzie przypominać o zbliżającym się szczególnym dniu i dostarczać radości każdego dnia. Możesz podarować go już na początku zaręczyn, jak i wykorzystać jako prezent na wieczór panieński.
Wymiary:
  • poj. 350 ml.

Zobacz także