Aranżacja stołu na wieczór panieński w kolorze rosegold.
search
  • Aranżacja stołu na wieczór panieński w kolorze rosegold.
  • Dodatki na panieński. Dekoracje w kolorze różowego złota.
  • Kubek personalizowany z imieniem i uchwytem w kształcie serca.

KUBEK z imieniem i uchem w kształcie serca

39,98 zł
Brutto
Ceramiczny kubek w białym kolorze z uchwytem w kształcie serca. Personalizowany prezent dla kobiety na wiele okazji. Pomysłowe podziękowanie dla świadkowej, czy dziewczyn na panieński. Praktyczny prezent dla Panny Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ceramiczny kubek w białym kolorze z uchwytem w kształcie serca. Personalizowany prezent dla kobiety na wiele okazji. Pomysłowe podziękowanie dla świadkowej, czy dziewczyn na panieński. Praktyczny prezent dla Panny Młodej.

  • Kubek z wysokiej jakości ceramiki. Subtelne połączenie bieli i pastelowej grafiki. Personalizacja obejmuje imię. Pod imieniem znajduje się niewielkie złote serduszko. Kubek ma wyjątkowe ucho w kształcie serca. Sprawdzi się jako pomysł na prezent dla każdej kobiety.
  • Ceramiczny kubek z imieniem i uchem w kształcie serca to personalizowany prezent dla kobiety idealny na wiele okazji. Ma prosty design, który wyróżnia ciekawy kształt uchwytu, a biel w połączeniu ze złotym napisem nadaje mu urok dyskretnej elegancji. Personalizacja w postaci imienia sprawi, że nabierze osobistego charakteru, bez względu na to, komu i z jakiej okazji zostanie wręczony. Kubek przyda się zawsze! Dlatego, jeśli nie wiesz, co podarować, postaw właśnie na takie rozwiązanie. Ceramiczny kubek w białym kolorze ze złotymi detalami i personalizacją okaże się niezastąpionym pomysłem na prezent na Dzień Kobiet, dla świadkowej w ramach podziękowania za wsparcie lub dla przyszłej panny młodej na jej wieczór panieński. Kubek jest praktyczny i sprawdzi się w każdej aranżacji kuchennej. Może też okazać się niezastąpionym rozwiązaniem w pracy, gdzie zawsze warto mieć właśnie podpisany z imienia swój prywatny kubek. Jego używanie z pewnością przyniesie wiele przyjemności i przywoła uśmiech na twarz. Motyw serca z kolei przywiedzie na myśl same pozytywne wspomnienia!
Wymiary:
  • pojemność: 330 ml,
  • wysokość: 9,5 cm,
  • średnica: 8,2 cm

Zobacz także