Aranżacja na wieczór panieński w plenerze. Stoły z palet dekorowane serwetkami i talerzykami.
search
  • Aranżacja na wieczór panieński w plenerze. Stoły z palet dekorowane serwetkami i talerzykami.
  • Wieczór panieński w plenerze. Ażurowe girlandy na tle drzew. Stół zastawiony talerzykami i kubeczkami na panieński.
  • Ramka na zdjęcie ślubne z motywem sukni ślubnej. Prezent dla przyszłej panny młodej.

RAMKA na zdjęcie dla przyszłej panny młodej Wieczór Panieński w plenerze

54,98 zł
Brutto

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: nie
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Fotografie są niezastąpionym sposobem na zachowanie pięknych wspomnień z wyjątkowego Wieczoru Panieńskiego. Aby odpowiednio je podkreślić i wyeksponować, proponujemy Ci specjalną ramkę na zdjęcia, idealnie pasującą do tej okazji. Przy okazji podarujecie Waszej przyjaciółce coś, co będzie jej przypominać o beztroskich panieńskich czasach. Kolekcja Wieczór panieński w plenerze z pewnością zachwyci Waszą przyjaciółkę oraz pozostałe uczestniczki imprezy!

Jeśli szukasz wyjątkowej pamiątki dla Przyszłej Panny Młodej, mamy dla Ciebie idealną propozycję — solidna drewniana ramka na zdjęcie z podpórką z tyłu i przeszklonym okienkiem. Oprócz samego zdjęcia ramka ozdobiona jest kolorowym nadrukiem w postaci grafiki i napisów, które dodają jej wyjątkowego charakteru. Przy krawędziach znajdują się przepiękne motywy z suknią ślubną i butami, które możesz spotkać również na innych produktach z kolekcji Wieczór Panieński w plenerze. Poniżej okienka na zdjęcie znajduje się napis: Wieczór Panieński, imię przyszłej panny młodej oraz data imprezy.

Ramka ze zdjęciem ekipy Panny Młodej to doskonała pamiątka wieczoru panieńskiego, która będzie przypominać Waszej przyjaciółce o mega udanej imprezie. Celebrując ostatnie dni wolności, koniecznie zadbajcie o wyjątkową oprawę przyjęcia. Kolekcja Wieczór panieński w plenerze pozwoli Wam dobrać wszystkie dodatki w jednym stylu. Zaskoczcie Przyszłą Pannę Młodą imprezą dopracowaną w każdym szczególe. Ramka z grafiką pasującą do całej kolekcji będzie jej doskonałym uzupełnieniem. 

Informacje:

  • ramka: 20 cm × 20 cm,
  • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm,
  • istnieje możliwość wywołania przez nas zdjęcia, opcję wówczas należy wybrać z wariantu dostępnego przy produkcie.

Zobacz także