Etykieta na wino z pytaniem o bycie ojcem chrzestnym
search
  • Etykieta na wino z pytaniem o bycie ojcem chrzestnym
  • Etykieta na wino z pytaniem ukrytym pod zdrapką. Prośba o bycie mamą chrzestną

ETYKIETA na wino pytanie dla chrzestnych ukryte pod zdrapką Białe Kwiaty

22,98 zł
Brutto

Wykorzystanie etykiety na wino jako nośnika tak ważnego przekazu to świadomy wybór, który podkreśla wagę tradycji oraz osobistego podejścia do roli chrzestnej czy chrzestnego. Jest to zarówno elegancki, jak i niezapomniany sposób na zainicjowanie rozmowy o przyszłych obowiązkach duchowych wobec dziecka.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla chrzestnej
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ta etykieta na butelkę wina z motywem białych kwiatów jest przemyślanym dodatkiem dostosowanym do tego specjalnego momentu. Jest to wyjątkowa metoda na zadanie jednego z najbardziej osobistych pytań w życiu religijnym dziecka. Pod warstwą zdrapki kryje się pytanie do przyszłego Chrzestnego lub Chrzestnej, co czyni ten gest jeszcze bardziej ekscytującym.

Etykieta na butelkę wina z białymi kwiatami to oryginalny sposób na zadanie ważnego pytania. Spersonalizowane imię i data na etykiecie dodają jej osobistego akcentu. Design etykiety, z jego roślinnymi elementami i ciepłymi barwami, tworzy tło dla złotej zdrapki, pod którą kryje się prośba o zostanie rodzicem chrzestnym. Etykieta jest nie tylko estetyczna, ale również interaktywna, co sprawia, że odbiorca czuje się jeszcze bardziej zaangażowany w proces i znaczenie tego, co zostanie odkryte. Samo zaproszenie do zostania chrzestnym poprzez etykietę na winie jest pomysłowym sposobem na uświetnienie tej prośby.

Po odkryciu tajemnicy, etykieta na wino staje się wyjątkową pamiątką tego momentu, a sama butelka może być podarunkiem lub centralnym punktem spotkania, gdzie zostanie podjęta decyzja. To kreatywny i osobisty sposób na celebrowanie jednego z najbardziej znaczących momentów w życiu chrześcijańskiej rodziny.

Wymiary:

  • 10 cm x 12 cm.

Ważne:

  • Cena obejmuje etykietę, alkohol należy zakupić osobno.

Zobacz także