Zdrapka z pytaniem ukrytym pod zdrapką.
search
  • Zdrapka z pytaniem ukrytym pod zdrapką.
  • Zdrapka z ukrytym pytaniem pod zdrapką do taty chrzestnego
  • Karta ze zdrapką z pytaniem do ojca chrzestnego

ZDRAPKA pytanie do taty chrzestnego prośba Boho

14,98 zł
Brutto

Zdrapka dla taty chrzestnego to sposób na wprowadzenie tradycyjnego zwyczaju w nowoczesne czasy z nutą stylu boho. Karta, ozdobiona motywami przyrodniczymi i elementami w kolorze złota, jest jak list, który skrywa w sobie ważne przesłanie. 

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zdrapka z prośbą w stylu boho jest oryginalnym i pełnym ciepła sposobem na zadanie jednego z najważniejszych pytań. Wysyłając taką kartę do przyszłego taty chrzestnego, nadaje się wyjątkowej formy temu pięknemu zwyczajowi. To zaproszenie do podjęcia roli, która ma nie tylko wymiar duchowy, ale również emocjonalny, i jest świadectwem głębokiej więzi między rodziną a potencjalnym rodzicem chrzestnym.

Naturalne barwy i motywy przywodzące na myśl spokój przyrody tworzą tło dla tego wzruszającego zaproszenia. Po zdrapaniu serca, tata chrzestny odkryje prośbę o podjęcie tej ważnej roli w życiu dziecka. Detale, takie jak zawieszka czy grafika kołyski, dodają subtelnego blasku, a całość komponuje się w harmonijną całość z otaczającymi elementami boho. Zdrapując, odbiorca będzie mógł poczuć fizyczną radość z odkrywania, co czyni ten gest jeszcze bardziej pamiętnym. Czynność ta jest symbolicznym przejściem do nowej roli w życiu dziecka i jego rodziny.

Karta ze zdrapką, poza swym praktycznym zastosowaniem, zostaje pamiątką tego momentu. Jest to coś, co tata chrzestny może zachować i powiesić w domu jako przypomnienie o połączeniu z dzieckiem i jego rodziną, oraz o obietnicy, którą złożył. Jest to prosta, ale głęboka pamiątka znaczącego zobowiązania.

Wymiary:

  • 15 cm x 10,5 cm

Zobacz także