Zdrapka w stylu boho z pytaniem do mamy chrzestnej
search
  • Zdrapka w stylu boho z pytaniem do mamy chrzestnej
  • Karta ze zdrapką z pytaniem do mamy chrzestnej
  • Pytanie pod zdrapką do matki chrzestnej

ZDRAPKA pytanie do mamy chrzestnej prośba Boho

14,98 zł
Brutto

Zaprojektowana z myślą o ciepłym, osobistym podejściu, zdrapka dla mamy chrzestnej wprowadza klimat boho do ważnej tradycji. Karta, na której znajduje się zdrapka, jest bogata w detale w stylu boho, takie jak zawieszki i piórka, które dodają jej naturalnej estetyki. 

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zdrapka z pytaniem do mamy chrzestnej w stylu boho to serdeczny i kreatywny sposób na wyrażenie ważnej prośby. Na estetycznej karcie, ozdobionej motywami natury i delikatnymi akcentami w pastelowych kolorach, znajduje się intymne pytanie skierowane do wybranej osoby. Zdrapując złote serce, odbiorca odsłania wiadomość, która jest początkiem nowej, wyjątkowej podróży duchowej.

Tło karty przedstawia subtelne, naturalne elementy, takie jak liście i kwiaty, dodając do całości ciepło, a grafika z kołyską wnosi domowy klimat. Słowa "Kochana Ciociu, mam do Ciebie pytanie..." pisane ozdobną czcionką, zbudują napięcie i emocje, które towarzyszą temu wyjątkowemu momentowi. Proces zdrapywania serca jest zarówno zabawny, jak i pełen niecierpliwości, podkreślając wagę pytania i oczekiwanie na odpowiedź. Karta zdobiona jest elegancką zawieszką z serduszkiem.

Zdrapka ta jest nie tylko pięknym gestem, ale także staje się pamiątką, która zostanie z rodzicem chrzestnym jako symbol miłości i zaufania. Jest to zarówno deklaracja, jak i zaproszenie do bycia częścią życia duchowego dziecka, co jest honorowym zobowiązaniem. To więcej niż zwykłe zaproszenie; to symboliczne wejście w relację, która będzie pielęgnowana przez lata.

Wymiary:

  • 15 cm x 10,5 cm

Zobacz także