PODZIĘKOWANIE dla Taty skrzynka Elegancka MEGA ZESTAW!
search
 • PODZIĘKOWANIE dla Taty skrzynka Elegancka MEGA ZESTAW!
 • PODZIĘKOWANIE dla Taty skrzynka Elegancka MEGA ZESTAW!

PODZIĘKOWANIE dla Taty skrzynka Elegancka MEGA ZESTAW!

139,98 zł
Brutto
Szykowna skrzynka w czarno-złotej kolorystyce, wypełniona wyśmienitymi upominkami, wzruszy i rozczuli nawet najtwardszego tatę!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szykowna skrzynka w czarno-złotej kolorystyce, wypełniona wyśmienitymi upominkami, wzruszy i rozczuli nawet najtwardszego tatę!

Opis:
 • elegancka skrzynia z dwoma przegródkami, wykonana z naturalnego drewna. Wnętrze wypełnione jest czarno-złotym materiałem dekoracyjnym, na którym umieszczone zostały poszczególne podarunki. Skrzynia zamykana jest na specjalny, metalowy zatrzask w złotym kolorze, dzięki czemu zawartość jest bezpieczna i nie wysypie się
 • Skrzynię wypełniają różnego rodzaju upominki, które wykorzystać będzie mógł Wasz kochany Tata. Podarunek zawiera pyszną, aromatyczną kawę Davidoff, intensywną i intrygującą w smaku czekoladę Merci oraz najlepsze pod słońcem likwory o smaku whisky. Do zestawu można dołączyć dodatkowo dowolne wino, które należy dokupić oddzielnie
 • Wewnętrzną część wieka wypełniona jest przepiękną grafiką z podziękowaniem oraz imionami Pary Młodej i datą ślubu. Na kremowym tle, w ramce otoczonej złocistym i lekko różowym konfetti, umieszczony został tekst:

"Kochany Tato,

Dziękujemy za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy.
Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę,
za uśmiech, miłość dobrą radę.
Za to, że zawsze można na Tobie polegać,
i zawsze liczyć na pomoc i wsparcie. Kochamy Cię bardzo."

Ania i Tomek
20.07.2019r.

Zastosowanie:

 • skrzyneczka to idealny pomysł na kreatywne podziękowanie dla taty, a dzięki pomysłowemu wypełnieniu idealnie sprawdzi się na ślubie i weselu - Wasz tata będzie zachwycony!
 • słodkie i pomysłowe wypełnienie starczy na długo, a tekst podziękowania już zawsze będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu oraz Waszej wdzięczności
 • skrzynka będzie wyjątkową pamiątką, po skończeniu się zawartości może pozostać praktycznym pudełkiem na wybrane przedmioty

Wymiary:

 • wymiary skrzyni: 36cm x 30cm x 10cm

WAŻNE:
 • ZESTAW NIE ZAWIERA WINA, NALEŻY JE ZAKUPIĆ OSOBNO

Skrzynka dla taty

Ślub to piękny i doniosły moment nie tylko dla młodej pracy, ale przede wszystkim dla ich rodzin. Rodzice bardzo przeżywają tę piękną uroczystość. Jest to dla nich wyjątkowa chwila, ponieważ z jednej strony wypuszczają swoje dziecko z gniazda, ale z drugiej zyskują nowego członka rodziny. Piękną tradycją są podziękowania dla rodziców wyrażane w formie upominków, kwiatów itp.

Podziękowania ślubne dla taty

O ile podziękować mamie, można pięknymi kwiatami, o tyle w przypadku podziękowań dla taty trzeba się trochę bardziej wysilić. Świetnym pomysłem może okazać się skrzynka dla taty na prezent, starannie wykonana z wysokiej jakości naturalnego drewna, jej wnętrze utrzymane jest w eleganckiej czarnej kolorystyce. Sklep oferuje wypełnienie skrzynki: aromatyczną kawę Davidoff- idealną dla smakoszy tego napoju, intensywną i intrygującą w smaku czekoladę oraz wyjątkową konfiturę pomarańczową z dodatkiem skórki, podaną w uroczym słoiczku, ale Państwo Młodzi mogą uzupełnić ją o wino czy jakiś inny drobiazg dla taty zależnie od upodobań obdarowanego.

Skrzynka pełna niespodzianek

Jest to prezent kreatywny i spersonalizowany. Wyjątkowy w swoim przekazie. Dedykacja w środku, zawierająca piękne słowa podziękowania z pewnością wzruszy i na zawsze będzie tacie przypominać ten wyjątkowy dzień- tak ważny dla każdego rodzica. Fakt, że w ferworze przygotowań do ślubu dzieci pamiętały i zadbały o tak wyjątkowe podziękowanie rodzicom z pewnością zostanie doceniony i zapadnie w serca obdarowanych.

O ile zawartość skrzyneczki może, a nawet powinna zostać skonsumowana ze smakiem, to samo podziękowanie dla taty zostanie na długo i może być w przyszłości wykorzystane na przykład jako miejsce przechowywania zdjęć ze ślubu- ponieważ skrzyneczka jest bardzo gustowna i elegancka a wewnętrzna część wieka wypełniona jest efektowną grafiką z podziękowaniem oraz imionami Pary Młodej i datą ślubu wydaje się wręcz stworzona to późniejszego wykorzystania jej w tym celu. Jest to prezent, obok którego nie można przejść obojętnie i który z pewnością zostanie doceniony.

Zobacz także