SKRZYNKA Pytanie dla świadka
search
 • SKRZYNKA Pytanie dla świadka
 • SKRZYNKA Pytanie dla świadka
 • SKRZYNKA Pytanie dla świadka

SKRZYNKA Pytanie do Świadka

99,98 zł
Brutto

Poproś swojego najbliższego przyjaciela o świadkowanie w wyjątkowy sposób!!!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Poproś swojego najbliższego przyjaciela o świadkowanie w wyjątkowy sposób!!!

Opis:
 • Śliczna skrzyneczka, wykonana z wysokiej jakości drewna. Wieko od strony wewnętrznej posiada elegancką grafikę, gdzie na naturalnym, brązowym papierze umieszczony został tekst: "Cholera jasna, biorę ślub! Potrzebuję Twojej pomocy" oraz wypisane ozdobną czcionką pytanie "Czy będziesz moim świadkiem?". Grafika dodatkowo otoczona jest delikatną, brązową ramką.
 • W skrzyneczce wyłożonej czarnym wypełnieniem, znajduje się specjalny zestaw dla świadka, który zawiera: oryginalny otwieracz do piwa-brelok, w kształcie płaskiej butelki z napisem "super świadek" ozdobiony wąsami, wyjątkowy kufel do piwa z trwałym nadrukiem który tworzy napis "super świadek" oraz przepyszne, eleganckie cygaro wykonane z czekolady!
Zastosowanie:
 • przepiękna skrzynka, z oryginalnym wypełnieniem, będzie wspaniałym i oryginalnym sposobem na poproszenie o świadkowanie!
 • dzięki wyjątkowej formie, Twój przyszły świadek poczuje się podwójnie doceniony i wyróżniony, co podwyższa szanse, że się zgodzi ;)
 • przepiękna i trwała - będzie wyjątkową pamiątką, po opróżnieniu może pozostac praktycznym pudełkiem na wybrane przedmioty
Wymiary:
 • wymiary skrzyni: 17cm x 22,5cm x 12,5cm
WAŻNE:
 • zestaw zawiera: otwieracz do piwa, szklany kufel oraz czekoladowe cygaro
 • UWAGA: obecnie realizujemy skrzyneczki z czarnym wypełnieniem!

"Czy zostaniesz moim świadkiem" skrzynka

Prośba o świadkowanie powinna być wyjątkowa! Właśnie dlatego warto, jest zainwestować w elegancki, a jednocześnie gustowny upominek, który z pewnością wywoła ogromne wrażenie. Prezentowana skrzyneczka kryje napis "Czy będziesz moim świadkiem?" - warto również zwrócić uwagę na motywy humorystyczne, które z pewnością rozbawią odbiorcę oraz wzbudzą pozytywne emocje. Wewnątrz można znaleźć cygaro z czekolady, breloczek-otwieracz do butelek w formie piwa, a także szklany kufel z napisem "Super świadek". Taki zestaw zwiększy szansę na to, że przyszły pan młody nie otrzyma negatywnej odpowiedzi.

Prośba o świadkowanie - postaw na oryginalność!

Czy zostaniesz moim świadkiem skrzynka to oryginalny sposób na to, aby zadać pytanie przyjacielowi. Jedno jest pewne - będzie on mile zaskoczony! Drobny prezent sprawi, że poczuje się doceniony, a zarazem ważny. Świadek pełni niezwykle istotną rolę w dniu ceremonii. To właśnie on trzyma piecze nad tym, aby uroczystość przebiegła zgodnie z planem. Zapewnia pełne wsparcie podczas ślubu oraz wesela. Przyszły pan młody powinien podziękować mu za pomoc. Zapytanie o świadkowanie nie powinno być banalne! Oferowane pudełeczko wypełnione prezentami wydaje się być najlepszym sposobem na to, aby zaskoczyć, a jednocześnie rozbawić.

Czy zostaniesz moim świadkiem? Skrzynka pełna niespodzianek

Skrzynka z napisem "Czy zostaniesz moim świadkiem" została wypełniona przydatnymi akcesoriami. Główną rolę odgrywa tutaj szklany kufel z napisem "Super świadek". To prawdziwa gratka dla każdego piwosza oraz miłośnika mocnych trunków. Naczynie może być użytkowane na co dzień. Sprawdzi się także jako forma pamiątki - nic nie stoi na przeszkodzie, aby go wyeksponować. Nawet po latach obudzi miłe wspomnienia. W opisywanej skrzyneczce kryje się również breloczek z identycznym napisem, który pełni także funkcję otwieracza do butelek. Wyróżnia się on kształtem butelki. Taki gadżet można przyczepić do kluczy, aby zawsze mieć go pod ręką. Kolejnym prezentem dla świadka jest czekoladowe cygaro - przepyszny smakołyk przypadnie do gustu amatorowi łakoci.

Zapytanie o świadkowanie - upominek wykonany z wysokojakościowych materiałów

Drewniana skrzyneczka została wykonana z wysokiej jakości materiału o nieprzeciętnych parametrach użytkowych. To właśnie dzięki temu jest ona mocna i niepodatna na uszkodzenia. Szklany kufel jest wyjątkowo solidny, pełni nie tylko funkcję ozdoby. Napis odporny na ścieranie pozostanie w nienaruszonym stanie pomimo intensywnego użytkowania. Breloczek z tworzywa sztucznego nie jest podatny na zniekształcenia, ani działanie czynników zewnętrznych.