Czekoladki belgijskie w ozdobnym woreczku
search
  • Czekoladki belgijskie w ozdobnym woreczku
  • Lusterko z pomadką ochronną 2w1 z napisem Jesteś niezastąpiona
  • Skrzynka z upominkami dla świadkowej - prośba o świadkowanie
  • Pytanie do świadkowej - zestaw ze świeczką, pomadką czekoladą i czekoladkami

SKRZYNKA Pytanie do Świadkowej

69,98 zł
Brutto
  • Zapytaj w oryginalny i wzruszający sposób swoją przyjaciółkę, czy zostanie Twoją Świadkową!
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zapytaj w oryginalny i wzruszający sposób swoją przyjaciółkę, czy zostanie Twoją Świadkową!

Opis:
  • Piękny, ciekawy zestaw w różowej kolorystyce, umieszczony w skrzyneczce, wykonanej z wysokiej jakości naturalnego drewna. Wnętrze wieka zdobi napis "OMG! Wychodzę za mąż! Czy zostaniesz moją Świadkową?" Jasne tło i elegancka czcionka dodają całości kobiecości i wdzięku
  • W skrzyneczce wypełnionej ozdobnym konfetii w kolorze białym znajdują się przepiękne i zmysłowo pachnące upominki: świeczka zapachowa w szklanym słoiczku, lusterko i pomadka kochronna 2w1 z napisem na wieczku: Jesteś niezastąpiona (opakowanie ma piękny kolor rose gold), tabliczka czekolady z całymi owocami (smak wysyłany losowo) oraz komplet pięknie zapakowanych, belgijskich czekoladek!
Zastosowanie:
  • Skrzyneczka z oryginalną i bogatą zawartością będzie idealną formą zapytania o świadkowanie, z pewnością wzruszy Twoją przyszłą świadkową i sprawi, że poczuje się ona podwójnie doceniona
  • skrzyneczka będzie wyjątkową pamiątką, a po opróżnieniu może pozostac praktycznym pudełkiem na wybrane przedmioty
Wymiary:
  • wymiary skrzyni: 22,5cm x 16,5cm x 8cm.

Choć ślub to uroczystość i święto nowożeńców, to jednak razy by chciał, żeby na jego ślubie znalazły się ukochane osoby, przyjaciele i najlepsze przyjaciółki. Jak jednak wiadomo, w takiej chwili, przy takiej prośbie o bycie świadkową mogą polać się rzewne łzy i może dojść do zbyt dużego wzruszenia, który po prostu odejmie skutecznie mowę. Oferowana przez nas skrzynka prośba o świadkowanie nie tylko jest formą nieco zabawnego i rozładowującego napięcie i emocje zapytania o świadkowanie, lecz także jest świetnym podarunkiem, który pozwoli powiedzieć więcej, niż udałoby się nam wydusić w siebie w tak wzruszającej chwili słowami.

Zalety posiadania naszej skrzyneczki

Zalet posiadania takiej skrzyneczki jest naprawdę wiele. Przede wszystkim stanowić ona będzie doskonałą pamiątkę ślubu oraz obecności na nim naszej ukochanej, najlepszej przyjaciółki. Po drugie ułatwia ona zapytanie o świadkowanie. Bo jak przecież wiemy, wiele rzeczy da się powiedzieć zupełnie bez słów, lecz proste hasło OMG wychodzę za mąż, które znajduje się na wieku naszej skrzyneczki, z całą pewnością dadzą naszej przyjaciółce precyzyjne info, w jakim celu do niej przyszliśmy z taką skrzyneczką.
Warto pamiętać także o tym, że skrzyneczka nie jest pusta i posiada pewną zawartość, która będzie po prostu miłym upominkiem dla naszej przyjaciółki. Praktyczne, piękne lusterko i kawałek słodyczy w postaci oryginalnej belgijskiej czekolady, uzupełnione rewelacyjnie zdobioną kartą podarunkową i świecą zapachową wraz z dodatkową zapachową saszetką, do doskonały pomysł na upominek.

Podsumowanie

Skrzynka prośba o świadkowanie to idealny sposób na to, aby zadać to często nieprzechodzące ze wzruszenia pytanie do swoje najlepszej przyjaciółki. Nie tylko znacznie je ułatwia, lecz również będzie doskonałym upominkiem, a także pamiątką. Dodatkowo zdobiona, w pięknej kolorystyce i wykonanej z doskonałej jakości drewna skrzyneczka będzie idealnym podarunkiem. A umieszczone w niej upominki będą po prostu świetnym uprzyjemnieniem wspominania wspólnych chwil przyjaźni przed nadchodzącym ślubem.

Zobacz także