SZKATUŁKA z korsarzem na rękę oryginalna prośba o świadkowanie
search
 • SZKATUŁKA z korsarzem na rękę oryginalna prośba o świadkowanie
 • SZKATUŁKA z korsarzem na rękę oryginalna prośba o świadkowanie
 • SZKATUŁKA z korsarzem na rękę oryginalna prośba o świadkowanie

SZKATUŁKA z korsarzem na rękę oryginalna prośba o świadkowanie

74,98 zł
Brutto
Pomysłowe pytanie dla świadkowej w postaci pudełka z kwiatowym stroikiem na rękę. Prośba o świadkowanie zawiera personalizację, co z pewnością podkreśli ważny charakter tego wydarzenia.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pomysłowe pytanie dla świadkowej w postaci pudełka z kwiatowym stroikiem na rękę. Prośba o świadkowanie zawiera personalizację, co z pewnością podkreśli ważny charakter tego wydarzenia.

Opis:
 • Drewniana szkatułka zamykana na magnes zawiera w środku wyjątkową prośbę o świadkowanie dla kobiety. Pudełeczko wykonane jest z naturalnego jasnego drewna, z zewnętrznej strony jest w białym kolorze. Wewnętrzne wieczko zawiera wklejkę, na której znajduje się tekst:
ZNALAZŁAM MIŁOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA, ale wciąż potrzebuję CIEBIE
KOCHANA + IMIĘ!
Czy zostaniesz moją świadkową?
 • W pudełeczku znajduje się również prezent dla świadkowej. Własnoręcznie wykonany korsarz na nadgarstek, posiada białe kwiaty i zielone listki. Kwiatowy stroik znajduje się na białej wstążce, dzięki temu bez problemu można dopasować go do nadgarstka.
Zastosowanie:
 • Oryginalna prośba o świadkowej dla świadkowej w postaci pudełeczka z ukrytym pytaniem w środku. Pudełeczko z pytaniem można wręczyć najbliższej przyjaciółce, koleżance, czy siostrze. Obdarowana osoba na pewno będzie zaskoczona, otrzymując taki prezent.
 • W środku oprócz prośby znajduje się upominek w postaci korsarza na rękę. Świadkowa taką ozdobę będzie mogła założyć w dniu ślubu, co z pewnością będzie ją wyróżniać podczas zaślubin. Na pewno stroik kwiatowy na rękę będzie znakomitą pamiątką ze ślubu.
Wymiary:
 • Korsarz-rozmiar uniwersalny
 • Szkatułka 10 cm x 8 cm x 5 cm.

Szkatułka z prośbą o świadkowanie

Świadkowie to osoby, które pełnią niezwykle ważną funkcję podczas ceremonii ślubnej, dlatego też ich wybór powinien zostać wcześniej odpowiednio przemyślany. Przyjęło się, że obowiązki te biorą na siebie członkowie rodziny lub bliscy przyjaciele przyszłych nowożeńców. Niezależnie jednak od tego, kim są osoby, które chcemy poprosić o świadkowanie, warto zadać to ważne pytanie w odpowiedniej formie, tak by osoby te poczuły się docenione. Wielu nie wie, jak właściwie powinna wyglądać prośba o świadkowanie, dlatego z pomocą w takiej sytuacji przychodzi szkatułka z korsarzem na rękę. Świadkowa, która otrzyma taki prezent, z pewnością zgodzi się na prośbę zadaną jej przez przyszłą Pannę Młodą i dotrzyma jej towarzystwa przy ślubnym kobiercu, biorąc na swój bark wszystkie obowiązki związane z pełnieniem tej istotnej funkcji.

Prośba o świadkowanie – jak powinna wyglądać?

Nim zada się to niezwykle ważne pytanie, warto zadbać o odpowiednią scenerię. Moment ten z pewnością zostanie zapamiętany na długo, dlatego też dobrze, aby miło się kojarzył i w przyszłości był pozytywnie wspominany. Nie można bowiem zapominać, że prośba o świadkowanie to ogromne docenienie, dlatego też kierowana jest zwykle dla osób blisko związanych z zakochanymi – takich, bez których ciężko byłoby sobie wyobrazić ten przełomowy dzień. Dobrze jest więc zwrócić uwagę na to, aby pytanie do potencjalnego świadka lub świadkowej zadane zostało w odpowiedni sposób. W jaki? Doskonałym wyborem będzie korsarz dla świadkowej w drewnianym pudełku. Taki prezent dla bliskiej osoby bez wątpienia będzie strzałem w dziesiątkę. Dostępna w naszym sklepie szkatułka z prośbą o świadkowanie, to nie tylko oryginalny i niecodzienny sposób na zadanie tego ważnego pytania, ale także niezwykła pamiątka, która już zawsze będzie przypominała o tym pięknym dniu i podkreślała głęboką więź, jaka łączy świadkową z przyszłą Panną Młodą.

Piękny i niezapomniany podarunek dla świadkowej

Nie można zapominać, że znacznie ma nie tylko samo pytanie, ale także sposób, w jaki zostało ono zadane. W przypadku tak zobowiązującej i jednocześnie wyróżniającej bliską osobę prośby, konieczne jest zadbanie o właściwą scenerię. Opaska na rękę w drewnianym pudełku to prezent, który doskonale podkreśla ważny charakter całego przedsięwzięcia i pokazuje, jak istotna w życiu Panny Młodej jest osoba poproszona o towarzyszenie jej w dniu ślubu. W pięknie wykonanym pudełku, oprócz samej prośby, znajduje się także korsarz na rękę, który świadkowa będzie mogła założyć w dniu ślubu, wyróżniając się spośród innych gości.

Zobacz także