Balon z niespodzianką w środku. Pomadka z imieniem i pytaniem do świadkowej.
search
  • Balon z niespodzianką w środku. Pomadka z imieniem i pytaniem do świadkowej.
  • Balon niespodzianka z prezentem dla świadkowej.
  • Pytanie do świadkowej w balonie.
  • Imienna pomadka ochronna na prezent dla kobiety
  • Pomadka z pytaniem do świadkowej.

BALON z prezentem w środku oryginalne Pytanie do Świadkowej

54,98 zł
Brutto
Oryginalna prośba o świadkowanie w postaci balonu z niespodzianką w środku. Balon umieścimy w pudełku, na którym znajduje się etykieta z napisem: Mam dla Ciebie niespodziankę.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bezsprzecznie najważniejszymi osobami w czasie ślubu są Panna Młoda i Pan Młody. Niezmiernie ważną rolę pełnią jednak podczas uroczystości i przygotowań do niej także ich świadkowie. To oni są zazwyczaj odpowiedzialni m.in. za organizację wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Dlatego też warto dobrze przemyśleć wybór osoby, która będzie Ci towarzyszyć w tym ważnym dniu. Kiedy już zdecydujesz, która z bliskich Ci kobiet powinna dostąpić zaszczytu bycia Twoja świadkową, zacznij działać. Sięgnij po prezentowany powyżej, oryginalny zestaw, dzięki któremu w wyjątkowy, niezapomniany i co ważne absolutnie zaskakujący sposób zadasz przyjaciółce ważne pytanie dotyczące jej roli podczas zbliżającej się ceremonii. Od odpowiedzi na nie dzieli Cię zaledwie jedno ukłucie szpilki!

Lubisz robić niespodzianki bliskim Ci osobom? Spraw, aby chwila, w której zapytasz przyjaciółkę o to, czy zostanie Twoją świadkową, była dla niej niezapomnianym przeżyciem. Możesz to osiągnąć, zamawiając dostępny na naszej stronie gadżet, który został stworzony właśnie w tym celu. Najważniejszym elementem zestawu jest balon w modnym, metalicznym kolorze z ukrytą wewnątrz niespodzianką. W jego środku umieściliśmy pomadkę ochronną do ust. Na jej odbudowie znajduje się imię Twojej przyjaciółki. To jednak nie koniec! Po otwarciu kosmetyku jego nowa właściciela zobaczy pytanie "Czy zostaniesz moją świadkową?" Do balonu w pudełku, dołączona jest jeszcze ozdobna kartka z napisem "Mam dla Ciebie niespodziankę" i graficzną instrukcją obsługi oraz szpilka, dzięki której możliwe będzie jego przekłucie.

Jeśli lubisz sprawiać, aby każda ważna chwila w Twoim życiu była związana z miłym wspomnieniem, prezentowany zestaw to produkt w sam raz dla Ciebie. Dostępny na naszej stronie balon do samodzielnego nadmuchania z uroczą niespodzianką w środku to nietuzinkowa, bardzo oryginalna forma prośby o świadkowanie. Wybierz oferowany przez nas zestaw, a z pewnością zarówno Ty, jak i bliska Ci osoba będzie długo wspominać ten szczególny moment. 


Ważne:
  • Balon jest do samodzielnego nampompowania, w środku znajduje się już zawartość. Aby ułatwić sobie napełnienie powietrzem balonika polecamy pompkę, którą możesz dokupić tutaj

Zobacz także